پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد دوربین بدنه 4G، اجازه دهید مجریان قانون ویدئو و حقیقت را داشته باشند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

دوربین بدنه 4G، اجازه دهید مجریان قانون ویدئو و حقیقت را داشته باشند

2021-10-22

آخرین اخبار شرکت در مورد دوربین بدنه 4G، اجازه دهید مجریان قانون ویدئو و حقیقت را داشته باشند

به تازگی اولین دسته از دوربین بدنه پلیس 150 4G در شهر لی یانگ با یک تیم جامع مجری قانون اداری نصب شده است که انتقال بی‌درنگ اطلاعات تصویری و صوتی، اینترکام صوتی و سایر عملکردها را از طریق شبکه‌های بی‌سیم و شبکه‌های 4G انجام می‌دهد و پخش می‌کند. نقش مهمی در کار اجرای قانون در محل.همراهی توسعه اقتصادی و اجتماعی.

امروزه دوربین بدنه پلیس به یکی از تجهیزات ضروری اجرای قانون برای سازمان های مجری قانون تبدیل شده است.البته،

در مواجهه با محیط اجتماعی پیچیده تر، استفاده از ضبط کننده های اجرای قانون نه تنها در سازمان های مجری قانون متوقف می شود،

بلکه در تمام جنبه های زندگی نقش دارد.اثر خوب

دوربین بدنه پلیس 4G محصولی است که می تواند بیش از 8 ساعت به طور مداوم کار کند، عملکردهای دوربین، عکس و ضبط را ادغام کرده و می تواند نیروهای انتظامی در محل را به دقت ضبط کند.همچنین دارای انواع عملکردهای حفاظتی حرفه ای ضد ریزش، ضد گرد و غبار، ضد ضربه و غیره است.نه تنها این، ضبط کننده قانون اجرای قانون 4G HD دارای نرم‌افزار پلتفرم مدیریتی اختصاصی است که دارای عملکردهایی مانند نظارت تصویری، اینترکام صوتی، دریافت زنگ هشدار، موقعیت‌یابی نقشه و ذخیره‌سازی داده است.فناوری رمزگذاری پیشرفته، مجهز به نرم افزار مدیریت پس زمینه ضبط کننده کامل برای اطمینان از امنیت داده ها.دوربین بدنه پلیس دارای کیفیت تصویر 1080P و وضوح بالاتر است که نه تنها دقت ضبط محلی را تضمین می کند، بلکه وضوح ویدیوی زنده بلادرنگ را نیز بهبود می بخشد.وضوح دوربین 40 میلیونی می تواند جلوه های بصری بسیار خوبی را به دست آورد.این عملکرد پایدار است، نه تنها می تواند ویدیو و صدا را در زمان کار آپلود کند، بلکه می تواند هنگام فرمان در مواقع اضطراری برای پشتیبانی تماس بگیرد، که نه تنها کارایی کار را بهبود می بخشد و در زمان نیز صرفه جویی می کند.

در جامعه کنونی، استفاده منطقی از ضبط کننده های مجری قانون برای مدیریت تیم نه تنها می تواند کارایی کار را بهبود بخشد، بلکه سطح مدیریت تیم را نیز ارتقا می دهد.همچنین کل فرآیند کار را ثبت می کند، می تواند به طور دقیق و سریع کار را هدایت کند و همچنین می تواند مدیریت دقیق مسئولیت شغلی هر موقعیت را در یک نگاه درک کند، که به بهبود توانایی سازمان های مجری قانون و صنایع مختلف برای خدمت دقیق به آن کمک می کند. توده ها

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.