پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد دوربین های بدنه 4G به طور موثر کار پلیس را بهبود می بخشد
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

دوربین های بدنه 4G به طور موثر کار پلیس را بهبود می بخشد

2022-04-22

آخرین اخبار شرکت در مورد دوربین های بدنه 4G به طور موثر کار پلیس را بهبود می بخشد

به منظور تقویت جامع ساخت و ساز اطلاعات پلیس و بهبود استقرار قابلیت های اپلیکیشن اطلاع رسانی پلیس، محافظان 4G بین افسران پلیس توزیع شده و مورد استفاده قرار می گیرند.بادیگاردهای 4G می توانند تیراندازی در محل، تشخیص چهره و ارتباط صوتی بی درنگ را درک کنند در همان زمان، همراه با عملکردهای پلت فرم فرماندهی و اعزام، سطح استاندارد اجرای قانون پلیس بهبود یافته است.

 

تحت نظارت پلیس امنیت عمومی، بادیگارد 4G را می توان در زمان واقعی بر روی پلت فرم مدیریت ضبط کننده اجرای بدن قرار داد و همچنین ویدیوی زنده را می توان در زمان واقعی بازگرداند.اعضای تیم می توانند با یکدیگر و گروه صحبت کنند.راندمان کار را افزایش دهید.

 

پلیس گفت که با استفاده از پلتفرم ضبط بادیگارد 4G برای مدیریت و اعزام، نه تنها به بهبود کارایی کار روزانه پلیس کمک می کند، بلکه مسیر را در زمان واقعی برای دستیابی به مدیریت کارآمد تعیین می کند.کل فرآیند ضبط کار پلیس را راحت‌تر می‌کند و می‌توان آن را به خوبی مستند و استاندارد کرد.اجرای قانون و حمایت از حقوق و منافع مشروع پلیس و مردم.

 

این تجهیزات از رمزگذاری داده های صوتی و تصویری برای اطمینان از امنیت پشتیبانی می کند.شروع از انطباق با مبارزه واقعی و خدمت به توده ها، پایبندی به حمایت از فناوری اطلاعات، اجرای قوی استراتژی تقویت پلیس با علم و فناوری، پایبندی به جهت گیری رزمی مسئله محور و واقعی و ترویج یکپارچگی عمیق فناوری. و تجارت، فناوری و مدیریت؛به طور مداوم مکانیسم پلیس را بهینه سازی کنید، مزایای منابع را یکپارچه کنید، محرک نوآوری را تقویت کنید، و منابع داده ای "اتصال عمودی، اتصال افقی، اشتراک گذاری داده ها، و یکپارچه سازی جامع" را تشکیل دهید، به طوری که بنیاد اطلاعات و منابع داده به گسترش و بهبود کارایی ادامه دهد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.