پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد بادیگاردهای 4G به تدریج جایگزین بادیگاردهای مستقل خواهند شد
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

بادیگاردهای 4G به تدریج جایگزین بادیگاردهای مستقل خواهند شد

2022-09-09

آخرین اخبار شرکت در مورد بادیگاردهای 4G به تدریج جایگزین بادیگاردهای مستقل خواهند شد

در عصر امروز، نوآوری و فناوری ابزار اساسی بقا برای توسعه و رشد این صنعت است و صنعت ضبط و اجرای قانون نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

وقتی همگان به قانون‌سازی توجه می‌کنند، می‌توان جایگاه مجری قانون را به عنوان ناظر و نگهبان پرسنل نیروی انتظامی در روند اجرای قانون متصور شد.صنعت دوربین بدنه نیز از ابتدا، از کوچک به بزرگ، و از کوچک به بزرگ، به پیشرفت جهشی دست یافته است.تولد ضبط‌کننده بدنه هوشمندتر و خلاقانه‌تر 4G به معنای حذف ضبط‌کننده‌های بدنه سنتی و قدیمی است.با پیشرفت علم و فناوری، ابزار قانونی قانون شکنان به تدریج مدرن و هوشمند شده است.بنابراین، بیشتر نیازهای مأموران مجری قانون در جنبه های هوشمندتر و تکنولوژیک تر متمرکز است.

 

پس دلیل اینکه ضبط کننده بدنه 4G پیشتاز بازار و مورد پسند مجریان قانون باشد چیست؟سپس ضبط کننده بدنه 4G را برای همه توضیح می دهیم.

 

اول از همه، ضبط کننده بدنه 4G عملکردهای ضبط کننده بدنه سنتی را ارتقا می دهد و بر اساس به ارث بردن عملکردهای عالی، نوآوری و بهبود می بخشد.

 

ضبط کننده اجرای قانون بدنه 4G، با سیستم عامل لمسی و فضای عملیاتی، یک راه حل نرم افزار APP و یک پلت فرم شناسایی هوشمند پس زمینه را با فرض اطمینان از امنیت داده های اجرای قانون ارائه می دهد، مشکل عکسبرداری با فوکوس ثابت از ضبط کننده های عادی اجرای قانون را حل می کند. و عکس‌های واضحی از صحنه‌های اجرای قانون می‌گیرد و می‌تواند به شبکه بی‌سیم، دسترسی 3G/4G به صحنه اجرای قانون در زمان واقعی از طریق شبکه ارتباطی تلفن همراه دسترسی پیدا کند.ارتباط بلادرنگ بین خط مقدم اجرای قانون و مرکز فرماندهی را درک کنید و استراتژی برنامه ریزی هزاران مایل دورتر را درک کنید.

 

ضبط کننده بدنه 4G می تواند صدا و تصویر را به پلتفرم خود کاربر متصل کند، عملکرد اتهام GPS را سفارشی کند و عملکرد را برای نیازهای خاص توسعه و سفارشی کند.بهبود واکنش سریع و توانایی کنترل سازمان های مجری قانون در موارد اضطراری مختلف و همچنین بهبود امنیت کل فرآیند اجرای قانون.دوربین بدنه 4G حتی می‌تواند بلوتوث 4.0 را ادغام کند، از لیزر برای درک مکان عکس‌برداری در زمان واقعی استفاده کند و تماس‌های SOS برای کمک انجام دهد.

 

ظهور ضبط کننده بدنه 4G به یک پیشرفت جدید در صنعت ضبط بدن تبدیل خواهد شد.با شروع از این، توسعه صنعت ضبط بدنه فقط در آینده هوشمندتر و چند منظوره خواهد شد.

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.