پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد 4G HD Map Flyer Soldier Recorder SOP-18
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

4G HD Map Flyer Soldier Recorder SOP-18

2022-05-06

آخرین اخبار شرکت در مورد 4G HD Map Flyer Soldier Recorder SOP-18

ضبط کننده با وضوح بالا انتقال تصویر 4G یک تجهیزات حرفه ای برای کمک به کارکنان در عملیات و فرماندهی هوشمند سیار است.

ضبط کننده با وضوح بالا انتقال تصویر 4G از انتقال ویدئو با کیفیت بالا در زمان واقعی، موقعیت یابی ماهواره ای، تماس های ترانکینگ پشتیبانی می کند.

ذخیره سازی ضبط با کیفیت بالا، موقعیت یابی GPS و سایر عملکردهای صحنه تجاری.دستگاه ضبط هوشمند بدنه 4G نه تنها عملکرد ضبط کننده های معمولی بدنه را دارد، بلکه از انتقال بی سیم 4G ویدیو نیز پشتیبانی می کند.وضعیت اجرای قانون در محل با مرکز فرماندهی از طریق شبکه بی سیم 4G در زمان واقعی هماهنگ می شود.ادراکدسترسی با یک کلیک به ویدیوهای مختلف در زمان واقعی برای دستیابی به طیف کاملی از کنترل بصری صحنه، صدور به موقع دستورالعمل ها با توجه به توسعه رویدادها و انجام دستورات متقاطع.مرکز فرماندهی می تواند ارتباط صوتی بلادرنگ را با پرسنل دفع در محل انجام دهد و به سرعت حلقه بزند

و یک گروه را انتخاب کنید و ایجاد یک گروه صوتی نزدیک را در یک ثانیه تکمیل کنید.پشتیبانی از تماس تک، تماس گروهی، کشش اجباری، رهاسازی اجباری، درج اجباری، نظارت.تراشه GPS داخلی می تواند اطلاعات موقعیت مکانی را در زمان واقعی از طریق 3G/4G ارسال کند و مرکز فرماندهی پس زمینه می تواند آن را روی نقشه بررسی کند.می توان آن را در زمان واقعی از طریق یک ترمینال هوشمند، گوشی هوشمند یا تبلت مشاهده کرد.اعضای تیم اطلاعات مکان، ناوبری با یک کلیک و پشتیبانی سریع را دریافت می کنند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.