پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد پلیس فرودگاه از دوربین های بدن برای بهبود اجرای قانون استفاده می کند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

پلیس فرودگاه از دوربین های بدن برای بهبود اجرای قانون استفاده می کند

2022-04-01

آخرین اخبار شرکت در مورد پلیس فرودگاه از دوربین های بدن برای بهبود اجرای قانون استفاده می کند

استفاده از ضبط کننده انتظامی پلیس فرودگاه، کل فرآیند ضبط و فیلم برداری از کارهای انتظامی پلیس را محقق می کند، به طور موثر رفتار انتظامی پلیس را تنظیم می کند و وضعیت حقوقی برابر دو طرف را تضمین می کند.مکانیسم نظارت بر اجرای قانون پلیس بهبود یافته است، حقوق و منافع مشروع هر دو طرف محافظت شده است.

و نقش خوبی در جامعه داشته است.

 

ضبط کننده اجرای قانون برای تنظیم رفتار انتظامی افسران پلیس، بهبود کیفیت اجرای قانون و دستیابی به اجرای قانون آفتابی در فرودگاه توزیع و استفاده می شود.پر از فناوری، جمع و جور و قابل حمل، برای افسران پلیس فرودگاه برای باز کردن سوابق و جمع آوری شواهد در طول بازرسی های روزانه پلیس، تحقیقات پرونده و سایر اقدامات اجرای قانون راحت است.

 

پلیس با استفاده از روش های علمی و هوشمند اجرای قانون، وضعیت امنیتی فرودگاه را در تمام مراحل ثبت و بازرسی می کند.ضبط کننده مجهز بدنه دارای عملکرد تصویربرداری با وضوح بالا با وضوح قابل تنظیم است، از فشرده سازی H.265 پشتیبانی می کند، فضای ذخیره سازی را ذخیره می کند و برای بازیابی کامل و دقیق صحنه، تصاویر را با زاویه بزرگ و وسیع می گیرد.به منظور ارتقای کارآمدی پلیس فرودگاه و انصاف و شفافیت نیروی انتظامی.

 

پلیس فرودگاه به شدت الزامات و مقررات را اجرا می کند، تجهیزات اجرای قانون را با وجدان مدیریت و استفاده می کند و مدارک را در محل ثبت می کند.برقراری ارتباط بی‌درنگ بین سایت اجرای قانون و مرکز فرماندهی پس‌زمینه از طریق شبکه 4G، انجام فرماندهی و نظارت لحظه‌ای بر کار سایت اجرای قانون، و ارتقای روند اجرای قانون پلیس فرودگاه در تخصص و قانونی‌سازی.

 

ترویج اجرای متمدن قانون، استانداردسازی اجرای قانون، رفع به موقع شواهد، ثبت موقعیت های اجرای قانون به طور عینی، صادقانه، منصفانه و دقیق، بهبود کارایی و اعتبار اجرای قانون، و بهبود کیفیت اجرای قانون؛پلیس فرودگاه را برای ارائه مدیریت و خدمات با کیفیت بالا و ارائه محیطی امن تر، پایدار و راحت به مسافران درک کند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.