پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد پایگاه مشترک اندروز از ضبط کننده اجرای قانون استفاده می کند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

پایگاه مشترک اندروز از ضبط کننده اجرای قانون استفاده می کند

2021-11-19

آخرین اخبار شرکت در مورد پایگاه مشترک اندروز از ضبط کننده اجرای قانون استفاده می کند

پایگاه نیروی هوایی اندروز مساحتی معادل 4320 هکتار را پوشش می دهد که بیش از 20000 پرسنل نظامی، کارمندان غیرنظامی و خانواده های آنها را در خود جای داده است.

 

پایگاه نیروی هوایی اندروز پایگاه پارکینگ ایر فورس وان و ایر فورس دو است.سران کشورهای خارجی از واشنگتن دی سی، پایتخت ایالات متحده بازدید می کنند و هواپیماهای ویژه آنها نیز معمولاً در پایگاه نیروی هوایی اندروز فرود می آیند.

 

ماموریت فعلی پایگاه نیروی هوایی اندروز ارائه قابلیت های واکنش سریع به مواقع اضطراری و اضطراری است که امنیت ملی را به طور جدی به خطر می اندازد و پشتیبانی از نیروهای اعزامی هوانوردی و فضایی است.

 

مدافعان مشترک پایگاه اندرو شروع به پوشیدن ضبط‌کننده‌های انتظامی کردند و کیفیت ویدیوی دستگاه‌های انتظامی، مفید بودن و نحوه استفاده بهتر از آنها را ارزیابی کردند.هنگامی که محاسبات مجدد برای اهداف شواهد مورد نیاز است، ضبط کننده های اجرای قانون به پر کردن شکاف های اختلافات کمک می کنند.پرز گفت: "در زمینه اجرای قانون، وضعیت می تواند به سرعت از 0 به 100 افزایش یابد. ضبط کننده های انتظامی "دید چشم پرنده" را ارائه می دهند که به ما فرصت دوم را می دهد تا صحنه را تماشا کنیم و آن را در صورت وقوع تجربه کنیم. حافظه به عنوان یک راهنما عمل می کند، بازگویی آن به عنوان یک گزارش دشوار است، اما ضبط کننده مجری قانون کل داستان را بازگو می کند و همه چیز را در چشم انداز قرار می دهد."

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.