پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > Company news about ارزش کاربردی ابزار اجرای قانون هوشمند 4G
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

ارزش کاربردی ابزار اجرای قانون هوشمند 4G

2022-11-04

Latest company news about ارزش کاربردی ابزار اجرای قانون هوشمند 4G

ابزار اجرای قانون هوشمند 4G ارتباطات 4G، Beidou/GPS، ضبط ویدیو، زنگ هشدار یک دکمه و موارد دیگر را یکپارچه می کند.

ماژول های کاربردیاین ابزار اجرای قانون موقعیت یابی 4G در چه صنایع و ارزش هایی می تواند اعمال شود.

اول از همه، در صنعت پزشکی، ابزار اجرای قانون 4G به عنوان یک ضبط کننده کار پرستاری درب به خانه عمل می کند تا موقعیت پرستاران یا کارکنان پزشکی را در زمان واقعی از طریق عملکرد موقعیت یابی برای اطمینان از ایمنی کارکنان پزشکی ردیابی کند.

ثانیا، ابزار اجرای قانون 4G می تواند کار ساخت و ساز در محل را در زمان ساخت سایت به صورت بلادرنگ ثبت کند و آن را به پلت فرم نظارت بر ایمنی بازگرداند.همچنین می تواند مسیر بازرسی نظارت را در زمان واقعی ضبط کند تا از ایمنی محل کار اطمینان حاصل شود.

در کاربرد بخش های اجرای قانون، ابزار اجرای قانون 4G معمولا به عنوان ابزاری برای نظارت، ارتباط و هماهنگی استفاده می شود.این کشور از سیستم عظیم خود برای تعیین موقعیت پرسنل مجری قانون در زمان واقعی و تسلط بر توزیع نیروی پلیس استفاده می کند.هنگامی که خطر رخ می دهد، استقرار نجات را در اولین بار از طریق پلت فرم فرماندهی اعزام می کند، که راندمان ارتباطی پایین بخش های مختلف را حل می کند، موانع ارتباطی چند طرف را از بین می برد و اقدامات اجرای قانون را منصفانه تر و بازتر می کند و اجرای قانون را انجام می دهد. اقدامات سریع تر، کارآمدتر هدفمند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2023 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.