پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد مرکز جمع آوری داده ها به طور کامل برای پاسخگویی به نیازهای شخصی سفارشی شده است
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

مرکز جمع آوری داده ها به طور کامل برای پاسخگویی به نیازهای شخصی سفارشی شده است

2024-06-28

آخرین اخبار شرکت در مورد مرکز جمع آوری داده ها به طور کامل برای پاسخگویی به نیازهای شخصی سفارشی شده است

ایستگاه دوک بسیار قابل تنظیم است و می تواند با توجه به نیازهای خاص مشتری شخصی سازی شود.ما طیف گسترده ای از گزینه ها را برای چاپ الگوی لوگو برند مشتری ارائه می دهیمبهترین راه حل برای شما سفارشی شده است.

 

تنظیمات سفارشی یکی دیگر از مزایای اصلی استیشن دوک است. ما تعداد زیادی از گزینه های پیکربندی سخت افزار، از جمله پردازنده های با عملکرد بالا، حافظه عامل با ظرفیت بالا،هارد دیسک سیستم حالت جامد، هارد دیسک ذخیره سازی بزرگ و غیره ، با توجه به تقاضای مشتری برای پردازنده های سفارشی ، حافظه ، هارد دیسک ، صفحه لمسی و غیره ، تعداد و نوع رابط های دانلود نیز از سفارشی سازی پشتیبانی می کند ،دانلود رابط ها برای پشتیبانی از سفارشی سازی تعداد مختلف از رابط ها، مانند 6، 8، 10، 12، 20، 24 و غیره، نوع رابط استاندارد Mini-USB Dock Station ارائه دهنده خدمات انعطاف پذیر گسترش است.که برای شما آسان است تا پیکربندی دستگاه را در هر زمان مطابق با نیازهای کسب و کار خود ارتقا دهید.

 

سفارشی سازی نرم افزار یکی دیگر از برجسته ترین ویژگی های استیشن است. استیشن استیشن دارای ویژگی های نرم افزاری غنی از جمله جمع آوری داده ها، پردازش، تجزیه و تحلیل، تجسم و غیره است.برای کمک به شما به راحتی دانلود و مدیریت داده های خود را.Dock Station همچنین خدمات سفارشی سازی پلت فرم مدیریت را ارائه می دهد، ما می توانیم رابط رابط پلت فرم مدیریت، طرح کاربردی و تنظیمات مجوز را با توجه به نیازهای شما سفارشی کنیم،برای اطمینان از اینکه می توانید به راحتی منابع داده خود را مدیریت کنید و ارزش داده های خود را به حداکثر برسانید.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.