پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد فناوری‌های فعال‌کننده خودکار دوربین بدنه
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

فناوری‌های فعال‌کننده خودکار دوربین بدنه

2022-12-09

آخرین اخبار شرکت در مورد فناوری‌های فعال‌کننده خودکار دوربین بدنه

در سال‌های اخیر تعدادی از حوادث پرمخاطب رخ داده است که در آن افسران نتوانستند دوربین‌های خود را تا زمانی که بحرانی‌ترین لحظات سپری شده‌اند فعال کنند.به عنوان مثال، در جولای 2017، جاستین دایموند در مینیاپولیس پس از تماس با 911 برای گزارش تجاوز جنسی احتمالی مورد اصابت گلوله قرار گرفت.[1] در سپتامبر 2016، یک مرد غیرمسلح پس از برخورد با موتور سیکلت خود به سمت سرنشین یک رزمناو پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.[2] این حوادث پوشش سراسری پیدا کرد و منجر به اعتراض گسترده شد.آنها به طور قابل توجهی بر اعتماد بین مجریان قانون و جوامع آنها در سراسر کشور تأثیر گذاشتند.

راه‌اندازی خودکار دوربین، یا فناوری راه‌انداز خودکار، ابزاری است که آژانس‌ها می‌توانند از آن برای اطمینان از فعال شدن سیستم‌های دوربین بدنه (BWC) در صورت نیاز استفاده کنند.مهم است که توجه داشته باشید که این تنها یک ابزار موجود برای این منظور است.این تنها ابزار نیست.پوشش خبری اخیر نشان می دهد که برخی از آژانس هایی که از این فناوری استفاده می کنند از آن راضی هستند.[3]آژانس های دیگر روش های جایگزینی را برای اطمینان از فعال شدن دوربین ها در صورت نیاز دنبال کرده اند.

 

فناوری تریگر خودکار چیست؟

فناوری تریگر خودکار به طور خودکار یک یا چند BWC را با تکیه بر چندین مکانیسم کلیدی مختلف فعال می کند.یک مکانیسم راه‌انداز خودکار معمولاً یک BWC را به طور خودکار بر اساس اقدامات خاصی فعال می‌کند، از جمله موارد زیر:

  • وقتی یک افسر اسلحه را از غلاف بیرون می آورد
  • هنگامی که یک رزمناو با سرعت خاصی حرکت می کند
  • هنگامی که یک رزمناو با چراغ یا آژیر حرکت می کند
  • هنگامی که چندین دوربین BWC در مجاورت دوربین فعال قرار دارند
  • وقتی در یک رزمناو باز می شود
  • وقتی یک افسر در حال اجراست
  • زمانی که یک افسر دستورات شفاهی خاصی صادر می کند
  • وقتی یک افسر وارد یک منطقه جغرافیایی خاص می شود

این سیستم‌ها اغلب به حسگرهایی نیاز دارند که در رزمناو، چرمی یا دوربین تعبیه شده یا تعبیه شده باشد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.