پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد دوربین فرسوده بدن باعث توسعه کارآمد اجرای قانون متمدن می شود
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

دوربین فرسوده بدن باعث توسعه کارآمد اجرای قانون متمدن می شود

2023-05-10

آخرین اخبار شرکت در مورد دوربین فرسوده بدن باعث توسعه کارآمد اجرای قانون متمدن می شود

در مسیر حفظ توسعه پایدار و ساخت و ساز شهر، ادارات مدیریت شهری و نیروی انتظامی وظایف خود را انجام می دهند، وظایف خود را برای ایجاد یک جامعه هماهنگ سوسیالیستی و ایجاد محیط زندگی امن و متمدن برای مردم انجام می دهند.به منظور ارتقای اجرای کارآمد اجرای قانون، مدیریت شهری و افسران مجری قانون، استفاده از دوربین های بدنه، استانداردسازی دقیق فرآیند اجرای قانون، تقویت قابلیت های کاری، بهبود کیفیت اجرای قانون و تلاش برای جلب شهرت اجتماعی و اعتماد مردم توده ها

 

در فرآیند اجرای قانون، واحدهای مدیریت شهری باید اعمال قانون خشونت آمیز، اجرای بیش از حد قانون، ارتشاء و سایر تخلفات قانون و انضباط را حذف کرده و از طریق فیلمبرداری با دوربین فرسوده در زمان واقعی و دستگاه مخابره داخلی، بر روند اجرای قانون نظارت داشته باشند. برنامه ریزی، که نه تنها می تواند سطح تمدن اجرای قانون را بهبود بخشد، بلکه کارکنان مجری قانون و یکپارچگی را نیز حفظ می کند.منافع مشروع نقش های متعددی دارد.

 

دوربین پوشیده شده بدنه مجهز به یک دوربین با کیفیت بالا با زاویه باز است که می تواند صحنه های اجرای قانون را به وضوح ثبت کند، صحنه های اجرای قانون را در سطح بالایی بازسازی کند و عدالت و شفافیت اجرای قانون را بهبود بخشد.همچنین به چراغ های دید در شب مادون قرمز هوشمند و جبران نور سفید مجهز شده است.برای اطمینان از یکپارچگی داده های صوتی و تصویری زنده، در محیط های ناکافی به وضوح عکس بگیرید.

 

دوربین پوشیده از بدنه از موقعیت یابی GPS پشتیبانی می کند.پس‌زمینه می‌تواند مکان کارکنان را در زمان واقعی تعیین کند و مسیر حرکت را ردیابی کند.این دستگاه از تشخیص چهره و تشخیص اسناد پشتیبانی می کند.هنگام مواجهه با افراد مشکوک یا موارد اضطراری، زنگ هشدار را با یک کلیک، به موقع ارسال کنید تا ایمنی را تضمین کنید.

 

دوربین پوشیده شده از بدن می تواند ویدیو و صدای ضبط شده را به صورت محلی مرور و مشاهده کند، اما نمی توان آن را به دلخواه حذف کرد، که می تواند از صحت و امنیت داده ها اطمینان حاصل کند.در عین حال، دارای محافظت از رمزگذاری است که می تواند از دستکاری و کپی غیرقانونی جلوگیری کند و ایمنی داده های اصلی را تضمین کند.فایل‌های کلیدی را می‌توان با یک عملیات کلیدی علامت‌گذاری کرد و فایل‌های علامت‌گذاری شده را می‌توان بر روی پلتفرم مدیریت بازیابی کرد و برای جستجوی سریع و کارایی بالا، از فایل‌های دیگر متمایز کرد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.