پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد تاریخچه مختصری از دوربین پوشیده از بدن پلیس
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

تاریخچه مختصری از دوربین پوشیده از بدن پلیس

2021-09-08

آخرین اخبار شرکت در مورد تاریخچه مختصری از دوربین پوشیده از بدن پلیس

در سال 2005 ، پلیس دوون و کورنوال بریتانیا یک آزمایش دوربین پوشیدنی مینیاتوری کوچک انجام دادند.تمرین نشان داده است که دوربین های پوشیدنی می توانند تعامل بین پلیس و شهروندان را تقویت کرده و احساس امنیت را برای هر دو طرف ایجاد کنند.کاهش تعداد شکایات شهروندان و کاهش جرایم.

 

از سال 2006 تا 2007 ، اداره پلیس پلیموث در انگلستان بار دیگر دوربین های پوشیدنی را ارزیابی کرد و دریافت که تعداد دستگیری ها ، تعقیب ها و اعترافات افزایش یافته است ، تحقیقات و جمع آوری شواهد مستقیم تر بوده ، کارایی رسیدگی به پرونده ها بهبود یافته است و شدت پرونده های سند کاهش یافته است ، در نتیجه تعداد آزمایش افراد کاهش می یابد.

 

با این حال ، هیچ شواهد واضحی وجود ندارد که نشان دهد استفاده از دوربین های پوشیدنی می تواند تصور مردم را از پلیس بهبود بخشد.میزان حمایت شهروندان محلی از این روش هنوز مشخص نیست و شفافیت و قانونی بودن آن نیز مشخص نیست.

 

در آغاز سال 2012 ، پلیس ریالتو در کالیفرنیا آزمایش یک ساله "دارای مجوز به عنوان اثبات" را آغاز کرد.در طول زمان تعیین شده ، 54 پلیس گشت متحدالشکل انتخاب شدند.نیمی از آنها از دستگاه های ضبط قانون (که در آن زمان دوربین فیلمبرداری نامیده می شد) و نیمی دیگر استفاده می کردند

کار را نکرد.نتایج آزمایش کاملاً متفاوت است.میزان شکایت افسران پلیس که از ضبط کننده های قانون استفاده می کنند ، کاهش یافته است

88٪ ، و حوادث خشونت پلیس 60٪ کاهش یافته است.افسران پلیس که از ضبط کننده های قانون استفاده نکرده اند ، اساساً یکسان هستند.

 

پاسدار گری کانینگهام و همکارانش اولین افسر پلیس در ایالات متحده هستند که از ضبط کننده های پلیس برای پلیس استفاده می کنند.

او در ابتدا تردید کرد و گفت که فرصت فیلمبرداری برای نیروی انتظامی مضر خواهد بود ، اما پس از مدتی تمرین ،

دید او 180 درجه چرخید

 

وی در مصاحبه با ستون "امشب امریکا" شبکه الجزیره (ایالات متحده) گفت: "من فکر می کنم بیشتر از من از مردم محافظت می کند."

 

با گذشت زمان ، علمی و دقیق ضبط کننده های اجرای قانون بهبود یافته است.تحقیقات نشان داد که مأموران پلیس که ضبط کننده ضبط قانون دارند در بازداشت بسیار کارآمدتر از کسانی هستند که از ضبط کننده قانون استفاده نمی کنند.میزان شکایت به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و پلیس در اجرای قانون محتاط تر است.، سطح تمدن بهبود یافته است.

 

اولین نسل ضبط کننده های قانون بر روی شانه ، ضبط و ذخیره از هم جدا شده اند ، عملکرد ضبط کننده قانون نسبتاً تنها ، معادل MP4 است.دستگاه ضبط قانون سنتی عملکرد اینترکام ندارد و نیاز به همراه داشتن واکی تاکی دارد.

 

در سال 2012 ، بر اساس محصول نسل اول ، بر اساس بازخورد سازمان های اجرای قانون ، ابزار اجرای قانون نسل دوم راه اندازی شد.عملکرد بهبود یافته است ، اما عملکرد نسبتاً مبهم است و استاندارد واحدی وجود ندارد.

در سال 2013 ، ضبط کننده قانون از وضوح عمومی به وضوح بالا تبدیل شد و در عین حال یک استاندارد صنعت نسبتاً یکنواخت را تشکیل داد.

 

تا سال 2019 ، به یک دستگاه ضبط قانون 4G با وضوح بالا تبدیل شده است که می تواند موقعیت جهانی ، مادون قرمز ، دید در شب ، لنز چشم ماهی ، انتقال تصویر بی سیم 4G را درک کند و پلت فرم مدیریت پس زمینه با استفاده از قانون انتقال ویدئو و صدا را انجام می دهد. زمینه اجراییصفحه نمایش می تواند صحنه جلویی را در زمان واقعی نظارت کند و عملکردهایی مانند فرمان ارتباطی را برای اجرای قانون خط مقدم شخصی انجام دهد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.