پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد آیا تلفن های همراه می توانند جایگزین دوربین های بدن برای اجرای قانون شوند؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

آیا تلفن های همراه می توانند جایگزین دوربین های بدن برای اجرای قانون شوند؟

2022-05-25

آخرین اخبار شرکت در مورد آیا تلفن های همراه می توانند جایگزین دوربین های بدن برای اجرای قانون شوند؟

واضح است که می توان با تلفن همراه فیلم ضبط کرد و آنها را آپلود کرد، پس چرا یک دوربین بدنه چند منظوره اختراع کرد؟مردم نمی توانند چنین سوالاتی نداشته باشند.در یک کلام، هرکسی زمینه های تخصصی خود را دارد، همانطور که یک تلفن همراه هر چقدر هم که خوب باشد، قابل مقایسه با یک دوربین حرفه ای نیست.علاوه بر این، تلفن همراه نمی تواند تمام عملکردهای دوربین بدنه را به طور کامل پوشش دهد.

دوربین بدن دارای عملکرد دید در شب مادون قرمز نور دور و نزدیک است.این دستگاه مجهز به نور مادون قرمز نزدیک پرقدرت و نور مادون قرمز پرتو بالا است که می تواند ویژگی های صورت افراد را در فاصله 15 متری و طرح کلی بدن انسان را در فاصله 20 متری مشاهده کند.گروه نور سفید LED داخلی را می توان به عنوان چراغ قوه برای روشنایی در شب استفاده کرد و همچنین می تواند برای جبران رنگ سفید در شب استفاده شود که می تواند به عکس های رنگی و ضبط فیلم در شب دست پیدا کند.تلفن های همراه نمی توانند این کار را انجام دهند.

دوربین بدنه می‌تواند در زمان واقعی بازگشت ویدیو، تلفن مخابره داخل ساختمان و سایر عملکردها را انجام دهد و داده‌های صوتی و تصویری ضبط‌شده را نمی‌توان به صورت محلی حذف کرد و از دستکاری و حذف داده‌های مجری قانون جلوگیری می‌کند و در نتیجه اختلافات مجری قانون را شدیدتر، اما سیار می‌کند. گوشی ها چنین ویژگی هایی ندارند.

زمان ماموران نیروی انتظامی در خارج از منزل طولانی یا کوتاه است.طبیعی است که ماموران نیروی انتظامی بیش از 8 ساعت در حال انجام وظیفه باشند.باتری‌های لیتیومی با کارایی بالا برای سوابق اجرای قانون استفاده می‌شوند که عمر باتری قوی دارند و قدرت کافی را در حین اجرای قانون تضمین می‌کنند.با این حال، تلفن های همراه به طور کلی نمی توانند برای چنین مدت طولانی دوام بیاورند.مشاهده می شود که تلفن همراه نمی تواند جایگزین دوربین بدنه برای کار شود.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.