پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد یک محیط اجرای قانون Sunshine ایجاد کنید
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

یک محیط اجرای قانون Sunshine ایجاد کنید

2022-07-01

آخرین اخبار شرکت در مورد یک محیط اجرای قانون Sunshine ایجاد کنید

هنگام اجرای قانون، ناظران بهداشتی نظارت بهداشتی گوانگژو و اداره اجرای قانون در استان گوانگدونگ، تجهیزات جدیدی را در قفسه سینه خود قرار می دهند، یک جعبه سیگار به اندازه جعبه سیگار.این می تواند کل فرآیند اجرای قانون ناظران بهداشتی را ضبط کند و عملکرد ضبط، ضبط و عکسبرداری را دارد و شواهد اجرای قانون را برای پرسنل اجرای قانون باقی می گذارد.

با این تجهیزات دیگر نگران برخی مشکلات در اجرای قانون نباشید».به گفته رئیس اداره نظارت بهداشتی و انتظامی منطقه، در روند اجرای قانون، ناظران بهداشتی اغلب با شرایطی مواجه می شوند که به دلیل عدم وجود مدارک کافی نمی توان طرفین را مجازات کرد.در حال حاضر، به عنوان یک سلاح جدید اجرای قانون، ضبط کننده چند منظوره اجرای قانون جدید مجهز می تواند کل روند اجرای قانون را به وضوح و به طور کامل ثبت کند، از عادلانه و اثربخشی اطلاعات دست اول اطمینان حاصل کند، بر رفتار اجرای قانون مردمی نظارت کند. کارکنان مجری قانون و بهبود کیفیت اجرای قانون.به منظور تسهیل توده ها برای استعلام اطلاعات مربوط به اجرای قانون، اداره نظارت بهداشتی منطقه و اجرای قانون از بستر "سامانه اطلاعات سلامت" برای ورود اطلاعات نظارت و اجرای قانون و بررسی پرونده های بهداشتی و پردازش اطلاعات در سیستم استفاده می کند.

توده ها بدون بیرون رفتن می توانند از طریق تلفن همراه یا رایانه وارد «سیستم اطلاعات سلامت» شوند تا پذیرش، پیشرفت و نتایج موارد اپیدمی را بررسی کنند که نه تنها به توده ها خدمت می کند، بلکه نظارت را نیز تسهیل می کند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.