پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد دیتون بودجه دوربین های پلیس ، فناوری پلاک خوان را تأیید می کند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

دیتون بودجه دوربین های پلیس ، فناوری پلاک خوان را تأیید می کند

2021-01-25

آخرین اخبار شرکت در مورد دیتون بودجه دوربین های پلیس ، فناوری پلاک خوان را تأیید می کند

شهر دیتون بودجه ای را برای خرید دوربین های بدنه و تجهیزات جدید بخش پلیس برای توسعه برنامه پلاک خوان اتوماتیک خود تصویب کرده است.

بسیاری از اعضای جامعه می گویند که دوربینی که روی بدن قرار گرفته می تواند شفافیت ، پاسخگویی و اعتماد به اجرای قانون را افزایش دهد ، در حالی که مدارک دیگری را نیز برای کمک به تعقیب کیفری ارائه می دهد.

اداره پلیس دیتون همچنین مجوز خرید پلاک خوان های اتوماتیک جدید را برای 120 رزمناو مشخص شده خود دریافت کرد و پلیس همچنین قصد داشت خواننده های پلاک ثابت را در مکان های خاصی از شهر نصب کند.

با این حال ، پلیس و مقامات شهری می گویند این دستگاه ها فقط قبل از تأیید پارامترهای بررسی فن آوری جدید نظارت توسط رهبران شهر ، قابل فعال شدن است.

برخی از شهروندان و گروه های طرفداری ابراز نگرانی می کنند که بدون داشتن مجوز نظارت مناسب ، خوانندگان ممکن است حرکت و محل زندگی افراد را ردیابی و کنترل کنند و از داده ها سو استفاده شود.

جنی والدز ، نایب رئیس لاتین یونیدوس دیتون گفت: "احتمال اشتباهات احتمالی بسیار زیاد است.اخیراً ، این سازمان اخیراً میزبان یک بحث آنلاین درباره نظارت ، شفافیت و پاسخگویی پلیس بوده است."مورد دیگری که ما بسیار نگران آن هستیم ، داده های جمع آوری شده است ، داده ها کجا می روند ، چه کسی داده ها را ذخیره می کند و چه کسی آنها را با آنها به اشتراک می گذارد."

اما مت جوزف (مت جوزف) کمیساریای شهر دیتون گفت که این کمیته تشخیص داده است که اعضای جامعه در مورد حریم خصوصی و داده ها نگرانی دارند و این شهر در حال کار برای توسعه و تصویب قانونی است که روند جدیدی را برای بررسی و تأیید فن آوری نظارت به وضوح مشخص می کند.

جوزف گفت که شهر نیویورک مقررات مربوط به جمع آوری اطلاعات از دستگاه های جدید را تقویت می کند و شهر نیویورک برای ارائه نظرات در مورد فن آوری های جدید ، آموزش و جمع آوری بازخورد جامعه تلاش خواهد کرد.

جوزف گفت: اینها (خوانندگان پلاك پلاك) هنوز باید قبل از استفاده از مراحل اطلاع رسانی عمومی و اظهار نظر عبور كنند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.