پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد آیا عملکرد موقعیت یابی GPS ضبط کننده مجری قانون واقعاً تأثیر عملی دارد؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

آیا عملکرد موقعیت یابی GPS ضبط کننده مجری قانون واقعاً تأثیر عملی دارد؟

2022-11-18

آخرین اخبار شرکت در مورد آیا عملکرد موقعیت یابی GPS ضبط کننده مجری قانون واقعاً تأثیر عملی دارد؟

در مقایسه با ضبط کننده اجرای قانون معمولی، ضبط کننده اجرای قانون هوشمند 4G نه تنها ترمینال تلفن هوشمند، ترمینال اینترکام، پایانه ویدئویی را در یک ادغام می کند.همچنین دارای ماژول WIFI داخلی و سیستم موقعیت یابی GPS است.برای افسران مجری قانون در خط مقدم، این بدون شک کار را راحت تر می کند.در مواقع اضطراری یا اضطراری، ضبط کننده های اجرای قانون 4G می توانند کارکنان مجری قانون را قادر سازند تا به موقع با تمام سطوح پرسنل ارتباط برقرار کنند.عملکرد موقعیت یابی GPS داخلی می تواند مکان پرسنل مجری قانون را به دقت تعیین کند تا به تقویت به موقع دست یابد.

برای سیستم موقعیت یابی، برخی از محصولات پیشرفته از موقعیت یابی سه گانه GPS+ Beidou +A-GPS استفاده می کنند.با این حال، هنوز افرادی هستند که فکر می کنند: این احتمالاً یک حقه است، واقعی نباید تأثیر زیادی داشته باشد.

نه چندان.به عنوان مثال، زمان بندی سیستم قدرت را در نظر بگیرید.برق توسط بسیاری از نیروگاه ها تامین می شود و این یک سیستم بسیار پیچیده برای تامین برق اکثر کاربران از طریق شبکه انتقال، تبدیل، توزیع و تامین برق است.

هنگامی که یک خطا رخ می دهد، شامل زمان بندی سلسله مراتبی و زمان بندی سلسله مراتبی است.لازم است اطمینان حاصل شود که هر بخش در حوزه قضایی برنامه ریزی وظایف برنامه ریزی را با کیفیت و کمیت دقیق انجام می دهد.در اینجا، عملکرد موقعیت یابی GPS ضبط کننده مجری قانون 4G وارد عمل می شود.

اول از همه، پرسنل تعمیر و نگهداری تصویر را به صورت بلادرنگ از طریق ابزار اجرای قانون 4G به مرکز فرماندهی ارسال می کنند و مرکز فرماندهی برنامه تعمیر و نگهداری را مشخص می کند و از طریق این ویدئو راهنمایی از راه دور می دهد.

ثانیاً، اگر فرمانده از راه دور بخواهد انتقال پرسنل را محقق کند، باید از عملکرد موقعیت یابی استفاده کند.رهبران و کارشناسان در فرماندهی خط مقدم در پس زمینه شرکت می کنند و از طریق موقعیت یابی دقیق به استقرار معقول پرسنل و پشتیبانی نزدیک پی می برند.این می تواند در زمان و کار صرفه جویی کند، کار تعمیر عجله را به طور موثر تکمیل کند، کارایی عملیات را بهبود بخشد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.