پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد امنیت را با دوربین های بدنه افزایش دهید
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

امنیت را با دوربین های بدنه افزایش دهید

2022-09-29

آخرین اخبار شرکت در مورد امنیت را با دوربین های بدنه افزایش دهید

به تازگی، به منظور تقویت امنیت، یک دفتر مدیریت املاک در هانگژو، استان ژجیانگ، دسته ای از ضبط کننده های اجرای قانون با کیفیت بالا را برای استفاده تجهیز کرده است و از پرسنل وظیفه می خواهد که آنها را در ساعات کاری حمل کنند و ثبت کنند. کل فرآیند بدون در نظر گرفتن روز یا شب، به طوری که می توان از وقوع همه عوامل ناامن جلوگیری کرد.قبل از آن، اطمینان حاصل کنید که حقوق و منافع مشروع پرسنل جامعه نقض نمی شود.

 

کار امنیت جامعه همیشه اولویت اصلی کار مدیریت دارایی بوده است.امروزه جنایتکاران در جریانی بی پایان مرتکب جنایت می شوند.مرکز خدمات املاک به منظور اطمینان بهتر از ایمنی محیط زندگی مردم نیاز به هوشیاری مداوم دارد.از آنجایی که دفتر مدیریت املاک و مستغلات یک محافظ با کیفیت بالا برای استفاده صادر کرد، امنیت جامعه نسبت به قبل بسیار بهبود یافته است.

 

بر اساس گزارش ها، ضبط کننده نیروی انتظامی نیز بارها به صاحبان جامعه برای بازیابی اقلام گمشده کمک کرده و چندین سوء تفاهم و درگیری را حل کرده است.افسر حراست اموال نیز گفت: استفاده از دستگاه ضبط انتظامات در حین انجام وظیفه، کار را بزرگتر از گذشته و آرامش بخش می کند و فیلمبرداری شبانه نیز بسیار قدرتمند است و زمینه ای برای رسیدگی به اختلافات وجود دارد که نه تنها تضمین کننده است. حقوق و منافع مشروع افراد جامعه، بلکه از منافع مشروع خود ما نیز محافظت می کند."

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.