پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد برای ایجاد یک شهر متمدن، ضبط کننده های مجری قانون بدن را تجهیز کنید
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

برای ایجاد یک شهر متمدن، ضبط کننده های مجری قانون بدن را تجهیز کنید

2022-06-17

آخرین اخبار شرکت در مورد برای ایجاد یک شهر متمدن، ضبط کننده های مجری قانون بدن را تجهیز کنید

شهرهای مردم توسط مردم اداره می شود و شهر برای مردم اداره می شود.به منظور ایجاد یک محیط پاک و منظم شهری، دفتر اجرای قانون مدیریت شهری از یک ضبط کننده انتظامی استفاده می کند تا از نزدیک بر اهداف و وظایف ساخت یک شهر متمدن، شروع از ظرافت ها و بهبود کیفیت شهر تمرکز کند.

 

مقیاس شهرها همچنان در حال گسترش است، سطح ساخت و ساز باید به تدریج بهبود یابد، و وظیفه تضمین عملکرد سالم شهرها روز به روز دشوارتر می شود.ثبت شواهد در طول فرآیند برای تقویت و بهبود نیازهای مدیریت شهری ضروری است.جایگاه و نقش مدیریت شهری نیز به طور فزاینده ای برجسته است.

 

ضبط سیار مجری قانون مدیریت شهری می تواند به پوشش جهانی، در دسترس بودن تمام وقت و کنترل کامل دست یابد.این برنامه "آخرین مایل" از برنامه های کاربردی عملی را برای اجرای قانون اداری جامع باز می کند و یک پلت فرم مدیریت یکپارچه برای ویدیو و صدا اجرای قانون در محل ارائه می دهد.از طریق اجرای قانون در محل، ویدئو و صدا، مدیریت داده ها سطح استانداردسازی و توانایی اجرای قانون در محل را بهبود می بخشد.

 

دستگاه مخابره داخلی بلادرنگ از راه دور، انتقال بیدرنگ صفحه نمایش، می تواند تعامل با مرکز فرماندهی و پردازش کارآمد را درک کند.برای پرسنل اجرای قانون، ضبط کننده اجرای قانون مدیریت شهری نه تنها روند اجرای قانون خود را تنظیم می کند، عادلانه بودن و عادلانه بودن روند اجرای قانون را تضمین می کند، بلکه به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می کند. از حقوق و منافع مشروع افسران مجری قانون محافظت می کند و کمک قدرتمندی برای اجرای کارآمد قانون و رسیدگی به پرونده ارائه می دهد.

 

در فرآیند اجرای قانون در محل، مهمترین چیز برای مدیریت شهری حفظ شواهد در محل است.ضبط کننده مجری قانون دارای رزولوشن فول اچ دی، کیفیت تصویر با وضوح بالا و مجهز به یک لنز زاویه باز بزرگ است، به طوری که افسران مجری قانون در خط مقدم می توانند بدون حذف عکسبرداری کنند، شواهد را با وضوح بیشتری جمع آوری کنند و اطلاعات مجری قانون را بیشتر کنند. دقیق.کامل و شفاف، جمع آوری شواهد در محل نیز واضح تر و دقیق تر است، که برای مشاهده و مرور ویدیوهای بعدی برای جمع آوری شواهد راحت است.

 

دستگاه ضبط اجرای قانون مدیریت شهری مطابق با استاندارد سه پروف صنعتی با طراحی ضد آب، ضد ریزش و گرد و غبار می باشد تا مأموران مجری قانون مدیریت شهری بتوانند به طور معمول در هر محیطی از آن استفاده کرده و کار خود را به نحو احسن انجام دهند.ایجاد یک زندگی تمیز، راحت و منظم برای محیط زیست توده ها، تقویت موثر مدیریت شهری، ایفای کامل نقش مدیریت و اجرای فعالانه کارهای مختلف اجرای قانون.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.