پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد مجهز به BWC برای ارتقا. اجرای استاندارد قانون
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

مجهز به BWC برای ارتقا. اجرای استاندارد قانون

2021-06-18

آخرین اخبار شرکت در مورد مجهز به BWC برای ارتقا. اجرای استاندارد قانون

به منظور تقویت بیشتر نظارت بر اجرای قانون حفاظت از آتش ، استاندارد كردن رفتار اجرای قانون و ارتقا سطح

از برنامه اطلاعات اجرای قانون ، نیروهای آتش نشانی شهرستان در راه اندازی برنامه آزمایشی ضبط کننده های اجرای قانون پیشگام شدند

در نیروهای آتش نشانی شهر و سرمایه گذاری 80،000 یوان برای خرید 7 ضبط کننده ضمانت اجرای قانون و 1 ترمینال جمع آوری داده همراه با سرور پشتیبانی ، یک حالت عملیات "سه در یک" "ضبط کننده اجرای قانون station ایستگاه جمع آوری داده ها record ضبط کننده اجرای قانون سیستم مدیریت "ایجاد شده است.

"از آنجا که ما این ضبط کننده اجرای قانون را داریم ، اکنون می توانیم برای اولین بار در بازرسی های اجرای قانون شواهد غیرقانونی را جمع آوری و اصلاح کنیم. در مقایسه با قبل ، از برخی اختلافات غیر ضروری جلوگیری شده است ، و بیرون رفتن برای اجرای قانون بسیار راحت تر است. "

کارکنان با احساس گفتند.

ضبط کننده اجرای قانون توابعی مانند ویدئو با کیفیت بالا ، ضبط ، عکاسی ، آی فون ، ضد دستکاری و پخش فوری را یکپارچه می کند و دارای ویژگی های قابل حمل بودن ، کار با آن آسان ، پیکسل های بالا ، ظرفیت زیاد و ملاقات با اجرای قانون های مختلف محیط زیست است .مأموران اجرای قانون ناظر آتش می توانند هنگام اجرای قانون ، آنها را بر روی سینه یا نشانهای شانه خود ببندند.آنها می توانند روند اجرای قانون را به موقع ، جامع و دقیق ضبط کنند و می توانند به طور م effectivelyثر صحنه اجرای قانون را بازیابی کنند ، به راحتی مشکل اجرای قانون از نزدیک و اجرای قانون شبانه و غیره را حل کنند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.