پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد بررسی تاثیر فیلم‌های دوربین بدن بر پرونده‌های پرمخاطب مربوط به پلیس
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

بررسی تاثیر فیلم‌های دوربین بدن بر پرونده‌های پرمخاطب مربوط به پلیس

2022-12-30

آخرین اخبار شرکت در مورد بررسی تاثیر فیلم‌های دوربین بدن بر پرونده‌های پرمخاطب مربوط به پلیس

وقتی صحبت از فیلمبرداری دوربین بدن به میان می‌آید، ویدئو می‌تواند لایه‌ای از شفافیت را به پلیس و روند دادگاه اضافه کند، اما هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا ظهور چنین فیلم‌هایی بر میزان محکومیت تأثیر زیادی دارد یا خیر، نمی‌داند.جایی که به نظر می‌رسد بیشترین تأثیر را بر درک عمومی از پلیس و سیستم عدالت کیفری دارد.برای تحقیقات WAVY 10، ما به سه مورد پرمخاطب مربوط به استفاده از زور نگاه کردیم.

 

اول، تیراندازی در خیابان گرانبی که منجر به تیراندازی افسران پلیس نورفولک و مجروح شدن بری کارینگتون شد، زمانی که او اسلحه خود را در خارج از یک رستوران شلوغ در ماه فوریه پر می کرد.

رامین فاتحی، وکیل مشترک المنافع نورفولک، گفت: «این واقعیت که ما فیلم‌برداری دوربین بدن با کیفیت بالا داشتیم، کار من را آسان‌تر کرد.

پس از بررسی استفاده از زور، فاتحی در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد افسرانی که به کارینگتون شلیک کردند هیچ اتهامی ندارند.او می‌گوید این تصمیمی است که بدون ویدیو می‌گرفت، اما این تصمیم «شواهد را واضح‌تر کرد و می‌تواند به مردم اعتماد بیشتری نسبت به کاری که پلیس انجام می‌داد و این واقعیت که پلیس آنچه را که باید انجام می‌داد انجام می‌داد، جلب کند».

 

از سوی دیگر، فیلم دوربین بدن می تواند افسران را نشان دهد که شاید کاری را که قرار نیست انجام دهند.

به عنوان مثال، ویدئویی از توقف ترافیک در ویندزور، ویرجینیا، زمانی که دو افسر پلیس را نشان می‌دهد که ستوان ارتش ایالات متحده کارون نازاریو را پس از اینکه او را به دلیل پلاک گم شده در پشت خودروی شاسی‌بلندش به آنجا کشاندند، فلفل پاشیدند.

افسران دخیل متهم نشدند، اما یک دادستان ویژه درخواست تحقیق کرد تا مشخص شود آیا یکی از افسران حقوق مدنی نازاریو را نقض کرده است یا خیر.

جاناتان آرتور، که وکالت نازاریو در یک دعوی مدنی علیه افسران را بر عهده دارد، گفت: "تشریح - چه رسد به اینکه به هیئت منصفه بفروشیم - واقعاً دشوار است - آنچه واقعاً بدون فیلم دوربین بدن اتفاق افتاده است."

 

به عنوان یک وکیل حقوق مدنی، آرتور می گوید که فیلم دوربین بدن می تواند برای مشتریانش مفید باشد.

ما به نوعی از طریق فرهنگ و رسانه‌های پاپ، از طریق «پلیس» و «قانون و نظم» آموزش دیده‌ایم تا واقعاً بخواهیم مجری قانون را باور کنیم، و این یک مانع بسیار بزرگ بود که بتوانیم هیئت منصفه را متقاعد کنیم که نسخه موکلم واقعیت.آرتور گفت: این دیدگاه مستقلی از آنچه رخ داده است به دست می دهد.

در نهایت، کمبود فیلم دوربین بدن می تواند سؤالاتی را در مورد اقدامات افسران در جامعه ایجاد کند.این همان چیزی است که در مورد دونوون لینچ اتفاق افتاد که در سال 2021 در یک شب پر هرج و مرج در ویرجینیا بیچ اوشن فرانت به ضرب گلوله یک افسر پلیس کشته شد.

افسری که به لینچ شلیک کرد یک دوربین بدن داشت اما آن را فعال نکرد.دادستان تشخیص داد که تیراندازی موجه است، اما پس از تیراندازی مرگبار، اعضای جامعه اعتراض کردند - و خانواده لینچ از افسر شکایت کردند.

تا آنجا که تأثیر آن بر پرونده های دادگاهی است، چیزی است که کتی بولمن، استادیار اقتصاد در دانشگاه ایالتی اورگان می گوید این تحقیق کمی تعجب آور است.

بولمن گفت: «به طور کلی تعداد پرونده‌هایی که وارد دادگاه می‌شوند به نظر می‌رسد که قبل و بعد از اینکه پلیس از دوربین‌های بدن پوشیده استفاده می‌کند، تقریباً یکسان است.

تحقیقات بولمن نشان می‌دهد که اجرای دوربین‌ها در ادارات پلیس محلی منجر به کاهش 10 درصدی موارد مرتبط با دخالت مستقیم یک افسر پلیس - مانند مقاومت در برابر دستگیری، یا حمله به یک افسر پلیس شده است.اما در غیر این صورت - از نظر اعتقادات، سوزن زیادی را تکان نداده است.

مطالعه او همچنین نشان داد که فیلم دوربین می تواند به طور قابل توجهی بار کاری را برای دادستان ها افزایش دهد.اما این عارضه جانبی چیزی است که فاتحی حاضر است با آن زندگی کند.

او گفت: «آنها به شفافیت و اعتماد عمومی کمک می کنند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.