پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد دوربین بدنه تشخیص چهره
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

دوربین بدنه تشخیص چهره

2023-04-12

آخرین اخبار شرکت در مورد دوربین بدنه تشخیص چهره

دوربین بدنه تشخیص چهره یک دستگاه هوشمند است که قابلیت‌های تشخیص چهره را به عملکردهای موجود دوربین بدن اضافه می‌کند و به دوربین بدن اجازه می‌دهد مظنونان را در زمان واقعی شناسایی کند.در طول فرآیند ضبط فیلم های اجرای قانون، پرسنل اجرای قانون به طور خودکار تصاویر چهره را استخراج می کنند که در زمان واقعی با پایگاه داده چهره مقایسه شده و به سرعت هشدار داده می شود.در عین حال، تصاویر استخراج شده از چهره را می توان از طریق 4G و WIFI برای برنامه های ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل در پلت فرم اطلاعات امنیت عمومی بارگذاری کرد.

 

دوربین بدن می‌تواند چهره‌های موجود در ویدیو را در طول فرآیند ضبط ضبط کند، مقادیر ویژگی‌های چهره را استخراج کند و آنها را با تصاویر صورت ذخیره شده در کارت حافظه دستگاه مجری قانون (مانند چهره مجرمان تحت تعقیب و فراریان) مقایسه کند.پس از مقایسه موفقیت‌آمیز، به طور خودکار پیام‌های صدای زنگ هشدار و اعلان‌های لرزشی را ارسال می‌کند تا به افسران پلیس یادآوری کند که اقدامات لازم را انجام دهند.تصاویر و ویدئوهای گرفته شده در محل را نیز می توان برای تشخیص بلادرنگ از طریق شبکه 4G به مرکز کنترل منتقل کرد.چهره های ضبط شده توسط ابزار اجرای قانون را می توان در زمان واقعی با پایگاه داده چهره مقایسه کرد و دوربین بدن که توسط پرسنل اجرای قانون در محل نگهداری می شود می تواند از راه دور در زمان واقعی به روز شود تا به سرعت به برخی موارد اضطراری پاسخ دهد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.