پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد Fully equipped with law enforcement recorder
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

Fully equipped with law enforcement recorder

2021-09-17

آخرین اخبار شرکت در مورد Fully equipped with law enforcement recorder

وزارت امنیت عمومی در 14 سپتامبر یک کنفرانس مطبوعاتی در پکن برگزار کرد تا آخرین پیشرفت ها در استانداردسازی اجرای قانون توسط نهادهای امنیت عمومی را معرفی کند.به گفته سان مائولی ، مدیر دفتر امور حقوقی وزارت امنیت عمومی ، نهادهای امنیتی عمومی در نقاط مختلف در حال حاضر به طور کامل مجهز به دستگاه های ضبط قانون در محل هستند.

 

سان مائولی معرفی کرد که در حال حاضر ، ارگانهای امنیتی عمومی در مکانهای مختلف "آثار اجرایی و مدیریت حلقه بسته" را به عنوان نقطه ورود به کار می گیرند ، پلیس را به طور کامل به دستگاههای ضبط قانون در محل و سایر تجهیزات مجهز می کنند و به طور جامع از انواع مختلف ضبط استفاده می کنند. روش ها ، و ترکیب رکوردهای آنلاین و آفلاین ، متن و متن را درک کنید.ضبط های ویدئویی و صوتی برای ضبط تمام زمینه ها و پیوندهای نیروی انتظامی از دریافت گزارش تا پایان پرونده ، تشکیل ردیابی از کل فرایند فعالیت های اجرای قانون و مدیریت قابل پیگیری و یک سیستم ضبط کامل قانون ، تکمیل می شود. ایجاد و بهبود یافته است.

 

زنگ بین ، بازرس سطح دوم دفتر امور حقوقی وزارت امنیت عمومی ، گفت که مناطق با شرایط واقعی ترکیب شده و از روش های مختلف مانند متن ، تصاویر ، پرونده های صوتی و تصویری و پرونده های سیستم اطلاعاتی برای اتصال گزارش ها استفاده می کنند. اجرای قانون در محل ، استفاده از مدیریت مناطق رسیدگی به پرونده ، بازجویی ها و مدیریت اموال درگیر در پرونده و غیره. کل روند رسیدگی به پرونده های اجرای قانون و کلیه پیوندها به طور جامع ثبت شده است و تلاش می شود تا یک نیروی انتظامی ایجاد شود زنجیره ضبط با پوشش جامع ، اتصال ارگانیک و مدیریت حلقه بسته ، به منظور دستیابی به قابلیت رهگیری و قابلیت رهگیری در کل فرآیند اجرای قانون.

 

از ابتدای دریافت گزارش ، اطلاعات گزارش دریافتی را برای دریافت گزارش ، پذیرش پرونده و ثبت آنلاین همه عناصر اطلاعات گزارش گیرنده ، پذیرش پرونده و پذیرش پرونده در سیستم اطلاعات واحد ثبت کنید. کل فرایند آنلاین ؛در روند اجرای قانون در محل ، ضبط کننده قانون به طور عینی و جامع فعالیتهای اجرای قانون را در محل ثبت می کند.در استفاده و مدیریت منطقه رسیدگی به پرونده ، پوشش کامل نظارت ویدئویی و ثبت کامل فعالیتهای اجرای قانون و تکیه بر سیستم مدیریت اطلاعات برای نظارت کامل و پویا بر فعالیتهای اجرای قانون در حوزه رسیدگی به پرونده ؛هنگام بازجویی از مظنونان جنایی ، ضبط صوت و تصویر همزمان را در کل فرایند انجام دهید.از نظر مدیریت اموال درگیر ، سوابق مفصل اطلاعات اساسی ملک مورد نظر و انتقال ، انتقال ، بازگشت ، دفع و سایر اطلاعات.

 

زنگ بین گفت که ایجاد یک مکانیزم ثبت کامل فرایند برای اجرای قانون نقش مهمی در استانداردسازی فعالیت های اجرای قانون ، بهبود کارآیی رسیدگی به پرونده ها و اطمینان از انجام وظایف پلیس مطابق قانون و مشروط داشته است. حقوق و منافع مردم

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.