پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد اینجا مجهز به دوربین 4G Body برای نظارت بر آلودگی هوا در زمان واقعی است
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

اینجا مجهز به دوربین 4G Body برای نظارت بر آلودگی هوا در زمان واقعی است

2022-07-22

آخرین اخبار شرکت در مورد اینجا مجهز به دوربین 4G Body برای نظارت بر آلودگی هوا در زمان واقعی است

در حال حاضر محیط زیست به شدت آلوده است و به نظر می رسد تنفس هوای تازه و نوشیدن یک جرعه آب سالم برای ما تجملاتی شده است.بنابراین حفظ محیط زیست ضروری است.حفاظت از محیط زیست محلی در حال عمل است.آنهویی 2000 نقطه نظارت محیطی خواهد ساخت و بیش از 300 قطعه ضبط کننده اجرای قانون 4G را خریداری خواهد کرد.در حالی که عملکردهای سنتی سازمان‌های مجری قانون مانند ضبط صدا، ضبط ویدیو و موقعیت‌یابی را برآورده می‌کند، باید با عصر اینترنت ترکیب شود و راه‌حل‌های برنامه کاربرپسند مختلف مانند انتقال تصویر، عکاسی با فوکوس خودکار، 4G بلادرنگ را ادغام کند. ذخیره سازی ابری، زمان بندی بلادرنگ و غیره، تحت فرض تحقق امنیت داده های اجرای قانون، اینترنت + اجرای قانون هوشمند به ابزار مهمی برای سازمان های مجری قانون برای اجرای موثر قانون تبدیل شده است.

 

در اجرای قانون واقعی، افسران نیروی انتظامی خط مقدم مجهز به ضبط کننده های نظارت بر محیط زیست 4G هستند و بازرسان تحقیقات پیشگیری و کنترل آلودگی هوا را انجام می دهند و همچنین منبع آلودگی موجود در شرکت و کاستی های پیشگیری و کنترل آلودگی را پیدا کردند. کار کنید و یک پایه محکم برای مرحله بعدی ایجاد کنید.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.