پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد یک جلسه آموزشی در مورد عملکرد و استفاده از دوربین بدن برگزار کنید
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

یک جلسه آموزشی در مورد عملکرد و استفاده از دوربین بدن برگزار کنید

2021-06-04

آخرین اخبار شرکت در مورد یک جلسه آموزشی در مورد عملکرد و استفاده از دوربین بدن برگزار کنید

به منظور بهبود بیشتر سطح استاندارد سازی اجرای قانون ، استاندارد سازی استفاده و مدیریت Body Camera ، بهبود کارایی موارد اجرای قانون ، و محافظت موثر از حقوق و منافع قانونی طرفین و پرسنل اجرای قانون در

فرآیند اجرای قانون ، مجموعه جامع اجرای قانون ترافیک شهرداری یک دوربین دوربین بدنه را آزاد و آزاد کرد

اتاق کنفرانس در طبقه پنجم آژانس.در جلسه آموزش و بهره برداری ، بیش از 50 نفر از نیروهای اجرای قانون و رسیدگی به پرونده ها از آژانس ها و ادارات مختلف و واحدهای وابسته مستقیم در جلسه شرکت کردند.

 

در این جلسه ، در مجموع 134 مجموعه دوربین بدنه از طریق روش امضا و جمع آوری توزیع شد.در طول فرایند آموزش ،

کارکنان فنی ارائه دهنده تجهیزات توابع تجهیزات دوربین بدن ، اقدامات احتیاطی برای پوشیدن و تیراندازی را معرفی کردند و دکمه های عملکرد را با جزئیات توضیح دادند.آنها اصول ایجاد گروه موقت ، دستورالعمل های زمان بندی پیام ، جمع آوری فیلم و صدا ، پخش فایل و کپی کردن و غیره را توضیح دادند توابع در زمان واقعی مانند نظارت بر زمان واقعی از راه دور ، پخش در زمان واقعی ، اینترکام در زمان واقعی ، متن و صدا پخش ، هشدار در زمان واقعی و سایر توابع در زمان واقعی پلت فرم عملیات بصری درجا نشان داده شد.مسائل و مشکلات مشترکی که ممکن است در حین استفاده با آنها روبرو شود ، تبادلات عمیق با تکنسین ها بوده است و جو در صحنه بسیار فعال است.همه گفته اند که افزودن ضبط کننده های اجرای قانون کمک بزرگی به توسعه سطح بالای اجرای قانون ترافیک در آینده می کند.

 

از طریق این آموزش ، تیم اجرای قانون مدیریت صوتی و تصویری اجرای قانون در محل را تقویت کرده و تقویت کرده است

آگاهی پرسنل اجرای قانون از شواهد و بهبود قابلیت های جمع آوری شواهد در محل ، ایجاد پایه ای محکم برای حفاظت از پرسنل اجرای قانون و حقوق و منافع قانونی مردم و ارتقا the استاندارد اجرای قانون.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.