پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه دوربین بدنه انتخاب کنیم؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

چگونه دوربین بدنه انتخاب کنیم؟

2021-07-09

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه دوربین بدنه انتخاب کنیم؟

ضبط کننده اجرای قانون یک دستگاه ضبط صدا و فیلم است که یکپارچه سازی فیلم ، عکس و ضبط صدا را انجام می دهد.این می تواند واقعیت ها را ثبت کند و صحنه را در آن زمان بازیابی کند.در حال حاضر ، ضبط کننده های اجرای قانون بیشتر و بیشتر استفاده می شوند.امنیت عمومی ، ترافیک ، حفاظت از آتش سوزی ، مدیریت شهری ، ایمنی مواد غذایی ، گمرک ، راه آهن ، دادگاه ها ، هتل ها ، املاک ، بیمارستان ها ، جنگلداری و غیره درگیر هستند

صنایع بیشترچه کاری باید انجام دهم؟

 

ضبط کننده اجرای قانون برای جمع آوری و ضبط وضعیت در محل مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت عکسبرداری مطلوب است.و چون

محیط اجرای قانون متنوع است ، سطح حفاظت ضبط کننده اجرای قانون باید به اندازه کافی بالا باشد تا بتواند خود را با محیط های مختلف سخت وفق دهد.اساساً به عملکرد ضد افت و ضد آب ، کیفیت تصویر ، حافظه و ویژگی های خاص بستگی دارد.

 

وظیفه اصلی ضبط کننده اجرای قانون کار گرفتن عکس در صحنه اجرای قانون برای بازگرداندن واضح صحنه است ، بنابراین

پیکسل و وضوح مهمترین هستند.یک ضبط کننده اجرای قانون خوب باید بتواند تصاویر واضح و گسترده ای را در محیط های مختلف شلیک کند.

تا مأموران اجرای قانون بتوانند در طول شبانه روز به طور عادی کار کنند.

 

ظرفیت و حافظه زیاد باتری

ظرفیت باتری زمان استفاده از ضبط کننده قانون را تعیین می کند و حافظه باید نیاز عکسبرداری عکاس را برآورده کند.یک ضبط کننده خوب اجرای قانون باید نیازهای عکسبرداری عکاس را در طول روز برآورده کند.این به یک باتری با ظرفیت زیاد ، مصرف کم انرژی و طولانی ترین حالت آماده به کار نیاز دارد. زمان می تواند تا 12 ساعت یا بیشتر باشد ، که می تواند عکسبرداری در تمام روز را راضی کند.

 

داده ها باید ایمن باشند

ضبط کننده اجرای قانون کار برای تنظیم شواهد در صحنه اجرای قانون و بازگرداندن صحنه استفاده می شود.داده های گرفته شده در یک زمان باید با خیال راحت ذخیره شوند و عملکرد رمزگذاری فایل باید قوی باشد تا کاملاً یکپارچگی داده ها را تضمین کند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.