پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چگونه از یکپارچگی و امنیت مواد ویدئویی دوربین اطمینان حاصل کنیم
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

چگونه از یکپارچگی و امنیت مواد ویدئویی دوربین اطمینان حاصل کنیم

2023-04-25

آخرین اخبار شرکت در مورد چگونه از یکپارچگی و امنیت مواد ویدئویی دوربین اطمینان حاصل کنیم

هدف از دوربین بدن، اجرای قانون و جمع آوری شواهد است.به منظور اطمینان از عدالت در اجرای قانون، اطلاعات موجود در دوربین بدنه را نمی توان خودسرانه حذف کرد.نرم افزار مدیریت ارائه شده با دوربین بدنه باید با مجوزهای مدیر ذخیره و حذف شود.علاوه بر این، دوربین بدنه خود توانایی تضمین یکپارچگی و امنیت ویدئو را دارد.

برای اطمینان از یکپارچگی و امنیت مواد ویدئویی دوربین بدنه، لازم است مسائل مربوط به ذخیره فایل دستگاه و عملکرد رمزگذاری فایل را در نظر بگیرید:

 

1. مشکلات ذخیره سازی فایل

افسران مجری قانون هر روز مسئولیت تعداد زیادی از فعالیت های اجرای قانون، تیراندازی و حفظ مقدار زیادی از شواهد اجرای قانون و ذخیره داده های بزرگ و پیچیده را بر عهده دارند.دوربین بادی از یک طرف ساعات کار طولانی دارد و از طرف دیگر کیفیت فیلمبرداری بالایی را می طلبد.این دو دلیل باری را به حافظه دستگاه اضافه می کند.اگر حافظه فایل خیلی کوچک است، باید مرتباً داده های ویدیویی را از طریق ایستگاه جمع آوری آپلود و ذخیره کند.به منظور برآورده کردن الزامات حفاظت از یکپارچگی داده های ویدئویی، ما انتخابی از کارت های پس انداز 32G/64G/128G را ارائه می دهیم.

 

2. تابع رمزگذاری فایل

به منظور منع افراد از حذف ویدیوهای دوربین بدنه بدون اجازه، دوربین بدنه به عملکرد رمزگذاری نیز مجهز شده است.

به منظور برآورده کردن الزامات حفاظت از امنیت داده های ویدئویی، دوربین عمومی بدنه از فناوری رمزگذاری، همراه با نرم افزار مدیریت پشتیبان ضبط کننده جامع، برای اطمینان از امنیت داده ها استفاده می کند.چه در حال آپلود یا حذف ویدیوهای دستگاه، اتصال به رایانه (با نصب درایور دوربین بدنه) یا ایستگاه کاری جمع آوری داده ضروری است.پرسنل مدیریت حرفه ای با مجوزهای مربوطه می توانند آپلود یا حذف ویدیوهای دوربین بدنه را در ترمینال انجام دهند.این عملکرد محافظت از رمزگذاری دوگانه، امنیت داده های ویدیویی را بهتر تضمین می کند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.