پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد دوربین بدنه ایشوپ SOP-15
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

دوربین بدنه ایشوپ SOP-15

2022-04-15

آخرین اخبار شرکت در مورد دوربین بدنه ایشوپ SOP-15

با تبدیل و توسعه فناوری اطلاعات به دیجیتالی‌سازی، شبکه‌سازی و اطلاعات، حوزه امنیت عمومی به تجهیزات پلیسی بیشتر، بهتر و پیشرفته‌تر نیاز فوری دارد که بتواند نیازهای جنگ واقعی را برای حمایت از توسعه مشاغل مختلف برآورده کند.ضبط کننده نیروی انتظامی بیشتر شبیه یک جفت چشم است به طوری که هر حرکتی در صحنه نیروی انتظامی قابل مشاهده و ثبت است.گفتار و اعمال مجریان قانون را تنظیم می کند و اجرای قانون و جمع آوری شواهد را شفاف تر و کارآمدتر می کند.

 

در واقع قضیه همین است.در اجرای قانون شهری، یک ضبط کننده رضایت بخش اجرای قانون می تواند کار مجریان قانون را مفیدتر کند.SOP-15 در ظاهری "سبک" با ظاهری زیبا و شیک و عملکرد قوی ظاهر شد و تجربه جدیدی از اجرای قانون را برای افسران مجری قانون به ارمغان آورد.

 

ضبط کننده اجرای قانون بدن SOP-15 یک تجهیزات پزشکی قانونی است که عملکردهای ضبط ویدیو، عکاسی و ضبط را یکپارچه می کند.عمر باتری طولانی، اندازه کوچک، وزن سبک و حمل آسان دارد.این تراشه کنترل اصلی NTK را به کار می‌گیرد و ضبط ویدیوی با کیفیت بالا به وضوح حقیقت این حادثه را با عملکرد عالی در گرفتن تصویر نشان می‌دهد.لنز دوربین از یک طراحی با زاویه دید 140 درجه استفاده می کند که میدان دید بزرگ تری را تضمین می کند و در عین حال الزامات اعوجاج کم برای جمع آوری شواهد را برآورده می کند و جزئیات بیشتری از اجرای قانون را برای اطمینان از صحت جمع آوری شواهد ثبت می کند.

 

SOP-15 دارای عملکرد دید در شب مادون قرمز است که می تواند عکسبرداری در مقیاس بزرگ را در شب انجام دهد.حتی در محیط های کم نور، این دوربین بدنه می تواند به وضوح ویژگی های صورت انسان را در فاصله 7 متری شناسایی کند و همچنین می تواند به افسران مجری قانون کمک کند تا کارهای اجرای قانون را در شب انجام دهند.

 

SOP-15 از رمزگذاری با کارایی بالا H.265 استفاده می کند که در مقایسه با کدگذاری H.264، 30 تا 50 درصد فضای ذخیره سازی و ترافیک را ذخیره می کند.زمان ضبط پایدار با کیفیت بالا تا 9 ساعت، به شما امکان می دهد یک روز کامل به راحتی کار کنید.ذخیره سازی با ظرفیت بزرگ 128G قابل ارتقا، تنها فضای ذخیره سازی داخلی کافی می تواند ثبت کامل تمامی فرآیندهای کاری را تضمین کند.بزرگترین مزیت فنی این دستگاه طولانی بودن زمان ضبط حلقه تقسیم شده است.هنگام ضبط فایل های ویدئویی، می توان 5، 10، 15، 20 دقیقه را تنظیم کرد و عملکرد سوئیچ ضبط حلقه پشتیبانی می شود.

 

عملکرد عالی است، البته، همچنین باید آنلاین باشد و کار با آن آسان باشد.از نظر طراحی، SOP-15 از طراحی زیبای قوس، با خطوط ساده و صاف، فضای بسیار شیک و تکنولوژیک، بدنه کوچک و نازک، راحت و راحت برای پوشیدن استفاده می کند و واقعاً بار را بر دوش افسران مجری قانون کاهش می دهد.به منظور بهبود راحتی استفاده، عملکردهایی مانند فیلمبرداری، عکاسی، ضبط و علامت گذاری فایل مهم بادیگارد فقط به عملکرد یک دکمه نیاز دارد که ساده و راحت است.

 

ضبط کننده اجرای قانون SOP-15 عملکردهای دوربین با کیفیت بالا، ضبط عکس، اینترکام صوتی، دید در شب و غیره را ادغام می کند. امنیت اجتماعی، امنیت عمومی و غیره سناریوهای مختلف مانند اجرای قانون، بازرسی نیرو، بازرسی راه آهن، بازرسی امنیتی مترو و غیره، حرفه ای شدن و استانداردسازی نیروی انتظامی را ارتقا می دهند و واقعاً از ایمنی اجرای قانون محافظت می کنند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.