پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد اجرای قانون زیر لنز ، رفتار غیرقانونی نمی تواند دور شود
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

اجرای قانون زیر لنز ، رفتار غیرقانونی نمی تواند دور شود

2021-07-21

آخرین اخبار شرکت در مورد اجرای قانون زیر لنز ، رفتار غیرقانونی نمی تواند دور شود

چند روز پیش ، بخش مدیریت شهری ناحیه باوهه ، شهر هفی ایده های کاری را ابداع کرده و سرمایه گذاری در علم و فناوری را افزایش داده است.اولین نمونه ای است که به 15 ایستگاه کاری جمع آوری ضبط کننده اجرای قانون در شهر مجهز شده است.این دسته از تجهیزات "شناسایی خودکار ، بارگذاری خودکار ، جمع آوری خودکار ، زمان بندی خودکار و طبقه بندی خودکار" "تخلیه خودکار ، شارژ خودکار" و سایر توابع را یکپارچه می کند ، که سیستم ضبط کل روند مدیریت شهری و قانون را به شدت ارتقا می دهد اجرای قانون ، به طور موثر از حقوق و منافع قانونی همتایان اداری و پرسنل اجرای قانون محافظت می کند.

 

وو وی و ژائو جونشیونگ از تیپ اجرای قانون مدیریت شهری منطقه Baohe یک وسیله نقلیه را که در جاده Chaohu South زباله های ساختمانی را سرقت می کرد ، پیدا کردند.وو وی ، که ضبط کننده اجرای قانون را به تن داشت ، بلافاصله آن را متوقف کرد و به ضبط روی شانه خود اشاره کرد و به راننده گفت: "استاد ، تمام مراحل اجرای قانون ثبت و ضبط شده است. رفتار شما همین الان مشکوک است به سرقت زباله های ساختمانی و به طور همزمان ثبت شده است. لطفا به گفتار و کردار خود توجه کنید. "راننده گوش داد و به طور فعال با تحقیقات همکاری کرد.

 

"زیر لنز ضبط کننده اجرای قانون ، همه چیز می تواند روشن و واضح باشد. این نه تنها از شخص مورد اجرا محافظت می کند ، بلکه از مجری نیز محافظت می کند. تا حدی می تواند از بروز درگیری بین دو طرف جلوگیری کند."وو وی گفت ، "اما در اینجا برخی از مشکلات نیز وجود دارد ، مانند شارژ ضبط کننده اجرای قانون در روز اول ، و بارگذاری فیلم روز پس از پایان کار بر روی رایانه. هر دسته تقریبا 4 یا 5 دارد گیگابایت ویدئو در روز و سرعت بارگذاری آن بسیار کند است. گاهی اوقات وقتی با کارهای فوری روبرو می شوید ، نگران این هستید که آیا باتری یا حافظه کافی دارید. "

 

اکنون ، با ایستگاه کاری جمع آوری داده های ضبط کننده اجرای قانون ، نگرانی افسران اجرای قانون به راحتی برطرف می شود.وو وی گفت: "تا زمانی که اعضای تیم ضبط کننده اجرای قانون را که در آن روز استفاده می شود ، از طریق خط داده به ایستگاه جمع آوری متصل کنند ، به طور خودکار تمام فیلم ها ، صدا ، تصاویر ، سیاهههای مربوط و سایر اطلاعات را خوانده و به مجموعه وارد می کند. ایستگاه همزمان.داده های اجرای قانون می توانند در عرض چند دقیقه بارگذاری شوند و میزان انتقال آنها بسیار زیاد است. "هنگام جمع آوری داده ها ، ایستگاه کاری می تواند به طور خودکار زمان ضبط کننده اجرای قانون را شارژ و تنظیم کند.پرسنل اجرای قانون دیگر نیازی نیست که به دلیل قدرت کافی ضبط کننده اجرای قانون دچار مشکل شوند.این ایستگاه می تواند از آپلود همزمان 24 ضبط کننده اجرای قانون پشتیبانی کند.پس از اتمام جمع آوری داده ها ، داده های بافر موجود در ضبط کننده های اجرای قانون به طور خودکار پاک می شوند ، به طوری که ضبط کنندگان اجرای قانون می توانند قبل از اجرای قانون بعدی "آرام" شوند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.