پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد اجرای زنده قانون ، بهتر است از ضبط کننده قانون استفاده کنید
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

اجرای زنده قانون ، بهتر است از ضبط کننده قانون استفاده کنید

2021-10-09

آخرین اخبار شرکت در مورد اجرای زنده قانون ، بهتر است از ضبط کننده قانون استفاده کنید

به جای اجرای مستقیم قوانین ، بهتر است از ضبط کننده قانون به خوبی و به اندازه کافی استفاده کنید.در این راستا ، لازم است تا به اوج قانون آیین دادرسی اداری برسیم و مقررات قانونی دقیق تری در مورد استفاده از دوربین در روند اجرای قانون وضع کنیم.

 

چگونه می توان به عدالت و عدالت در ظرافت مدیریت شهری دست یافت؟دفتر اجرای قانون مدیریت شهری ناحیه ژونگ یوان ، شهر ژنگژو ، برای اولین بار یک پخش مستقیم اینترنتی را امتحان کرد تا روند اجرای قانون را به شهروندان نشان دهد.کارکنان دفتر اجرای قانون از تلفن های همراه خود برای ضبط کل فرایند اجرای قانون استفاده کردند.در همان زمان ، آنها ویدئوهای زنده را از طریق بستر شبکه تلفن همراه پخش می کردند و متن آنها را یادداشت می کردند و به شهروندان زمان و مکان اجرای قانون و همه اتفاقات را می گفتند.

 

با بهبود مستمر مفهوم حاکمیت قانون مردم ، نیازهای دموکراتیک و آگاهی از حقوق مردم ، مردم انتظارات بیشتری از اجرای قانون دارند.مأموران اجرای قانون به تدریج با الزامات بالاتری برای اجرای قانون روبرو می شوند ، نه تنها برای اطمینان از انصاف نهادهای مجری قانون ، بلکه برای اطمینان از عدالت رویه ای اجرای قانون ، و ترویج اجرای قانون شفاف و باز ، به طوری که عدالت در این زمینه محقق شود. یک فرم قابل مشاهدهفقط مردم می توانند اعتبار کسب کنند و تنها اعتبار می تواند هزینه های غیر ضروری اجرای قانون را کاهش دهد.

 

می توان گفت که مدیریت شهری محلی به طور فعال اقدامات اجرای قانون را پخش می کند ، تلاشی برای ارتقاء اجرای قانون است و نیات اصلی خوب آن بدون تردید است.همانطور که ژانگ جینکون ، معاون دفتر اجرای قانون در منطقه ژونگ یوان ، گفت: "پخش مستقیم اینترنتی نه تنها بر مدیریت شهری نظارت می کند ، بلکه به شهروندان اجازه می دهد تا بیشتر درک کنند."تلاش های مرتبط با دو انتظار انجام شد.از یک سو ، مأموران اجرای قانون می توانند تحت نظارت باشند.تا حدودی ، این امر دارای دو تأثیر بازدارندگی قانونی و عمومی شدن قانون برای مجرمان و مجرمان احتمالی است.با این حال ، نویسنده معتقد است که این انتظارات و انتظارات فقط به صورت تئوری قابل اثبات است و اجرای مستقیم اجرای قانون فقط می تواند زیبا به نظر برسد.

 

در شرایط واقعی که منابع نیروی انتظامی به طور ذاتی محدود هستند ، بدیهی است دستیابی به پخش مستقیم کلیه اقدامات اجرای قانون دشوار است.به این ترتیب ، ایجاد یک پخش زنده انتخابی آسان است ، که به مجریان قانون اجازه می دهد قدرت نامحدود دیگری را اضافه کنند-حق پخش مستقیم اداری ، و در نهایت حتی ممکن است به چیزی تبدیل شود که عموم مردم فقط آنچه را که نیروی انتظامی می خواهد ببینند.اجسام مجری قانون نیز به احتمال زیاد اعتراضی به این امر خواهند داشت ، من می ترسم که این امر "درک شهروندان را دشوارتر کند."

 

مهمتر از همه ، زندگی واقعی متنوع است و روند اجرای قانون ممکن است شامل محتویاتی مانند حریم خصوصی و اسرار تجاری موضوع باشد.اگر به صورت زنده در فضای عمومی آنلاین پخش شود ، ممکن است قریب به اتفاق باشد.علاوه بر این ، پخش مستقیم فرد مجری قانون نیز شامل نقض حقوق پرتره ، حقوق شهرت و سایر مسائل می شود.

 

حق شهرت شهروندان و حق نظارت و آگاهی سایر مردم ، خود منازعات شایسته ای هستند.به طور کلی ، اگر شهروندان درگیر جنایات جدی هستند ، حقوق خصوصی آنها باید امتیازات خاصی را در نظر بگیرد و حق نظارت و حق آگاهی در اولویت است.با این حال ، اجرای قانون مدیریت شهری عمدتا شامل تخلفات جزئی است.قرار دادن پرتره ها و تصاویر تخلفات جزئی در فضای عمومی اینترنت مناسب نیست و حتی خطر نقض وجود دارد.

 

در واقع ، تمام مراحل اجرای قانون به دوربین نیاز دارد.مأموران اجرای قانون موظف به اثبات بی گناهی خود در روند اجرای قانون هستند.دوربین ها می توانند در تحقیقات و جمع آوری شواهد نقش داشته باشند.هم برای نیروی انتظامی و هم برای موضوع ، این فقط نظارت نیست ، بلکه حفاظت نیز می باشد.با این حال ، اگر دوربین به طور مستقیم به شبکه متصل شود ، باعث ایجاد انواع ناسازگاری ها می شود.

 

به جای اجرای مستقیم قوانین ، بهتر است از ضبط کننده قانون به خوبی و به اندازه کافی استفاده کنید.در این راستا ، لازم است که به اوج قانون رویه اداری برسید ، مقررات قانونی دقیق تری در مورد استفاده از دوربین ها در فرایند اجرای قانون وضع کنید و الزامات اجباری بیشتری را برای باز کردن ، ذخیره و بازیابی ضبط کننده های اجرای قانونتا زمانی که ضبط کننده قانون استاندارد و مدیریت می شود ، می توان تأثیر نظارت و حمایت هر دو طرف را تا حد زیادی به دست آورد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.