پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد اداره نظارت بر بازار، اجرای قانون را با دوربین های بدن تنظیم می کند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

اداره نظارت بر بازار، اجرای قانون را با دوربین های بدن تنظیم می کند

2022-02-25

آخرین اخبار شرکت در مورد اداره نظارت بر بازار، اجرای قانون را با دوربین های بدن تنظیم می کند

استفاده از صدا و تصویر هوشمند در محل برای ضبط نظارت کلان داده ها، حفاظت از منافع توده ها، ایجاد یک الگوی نظارت بر نظارت بر بازار از طریق ساخت اطلاعات صوتی و تصویری دوربین های بدنه؛تقویت نظارت بر اجرای قانون، هدایت اندازه گیری صادقانه؛نظارت بر بازار و رفتار اجرای قانون را استاندارد کنید و نظارت بر بازار و کارایی اجرای قانون را بهبود بخشید.

 

دوربین بدنه نظارت بازار یک دستگاه مجری قانون و جمع آوری شواهد است که ضبط ویدئو، عکسبرداری، ضبط صدا، خروجی داده و سایر عملکردها را یکپارچه می کند.می تواند کل فرآیند اجرای قانون را به طور عینی، صادقانه، منصفانه و دقیق ثبت کند و شواهد نظارتی را به موقع اصلاح کند و روند قانونی را به طور مؤثر حل کند.در عین حال حمل آسان، کارکرد آسان و غیره، با در دست گرفتن یا پوشیدن آن بر روی سردوش، می توانید یک ثبت دیجیتالی به موقع، جامع و دقیق از روند اجرای قانون داشته باشید.

 

ترمینال دوربین پوشیده شده توسط ناظر می تواند موقعیت یابی و مسیر حرکت را در زمان واقعی آپلود کند و آن را از طریق عملکرد انتقال بلادرنگ به پلت فرم فرمان در زمان واقعی ارسال کند تا نظارت لحظه ای صحنه اجرای قانون جلویی توسط مرکز فرماندهی؛داده های صوتی و تصویری دوربین پوشیده از بدن نیز از طریق شبکه 4G قابل انتقال است. به مرکز مدیریت داده ها، طبقه بندی و ذخیره سازی بر اساس نام واحد تحت نظارت، اطلاعات پرسنل نظارت بازار و نیروی انتظامی، زمان استفاده و موارد دیگر موارد، و آنها را به صورت گذشته بازیابی کنید.

 

کار نظارت بر بازار هم به اجرای قانون سختگیرانه و هم به مدیریت انسانی نیاز دارد.تصاویر مجری قانون ثبت شده توسط دوربین های بدن کارکنان را می توان برای بازگرداندن روند اجرای قانون در محل بدون باقی گذاشتن هیچ جای خالی استفاده کرد.شکایات واقعی به وجهه عمومی افسران و ادارات مجری قانون آسیب می رساند.در کارهای انتظامی، ضبط کننده مجری قانون نقش ضبط کننده های مجری قانون را در تنظیم اجرای قانون، بازدارندگی از اقدامات غیرقانونی در بازار و بهبود شفافیت اجرای قانون ایفا می کند.

 

عملکردهای مهم در حال استفاده را می توان با یک کلید باز کرد و از علائم کلیدی پشتیبانی می کند، سطح حفاظت IP68 را پشتیبانی می کند، ضد آب، ضد ریزش، ضد گرد و غبار، حفاظت از رمزگذاری داده ها حفاظت امنیتی بیشتری را برای روند اجرای قانون به ارمغان می آورد.نظارت بر بازار و نظارت بر بازار برای نظارت بر بازار و اجرای قانون کارآمدتر پایه گذاری شود.تقویت نظارت، سرکوب فعالیت‌های غیرقانونی، و محافظت قاطعانه از حقوق و منافع مشروع توده‌ها.

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.