پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد امنیت عمومی ملی برای ترویج تجسم اجرای قانون!
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

امنیت عمومی ملی برای ترویج تجسم اجرای قانون!

2022-11-11

آخرین اخبار شرکت در مورد امنیت عمومی ملی برای ترویج تجسم اجرای قانون!

مدیریت شهری نوین با ساختار پیچیده و عملکرد دائمی در حال تغییر خود، تمامی ادارات نیروی انتظامی را ملزم می کند که در هنگام مواجهه با موارد اضطراری و موارد خطر بزرگ پنهان در عملیات های انتظامی، یک برنامه فرماندهی و مدیریت اضطراری کامل و سالم پشت سر خود داشته باشند.بنابراین، طرح فرماندهی و اعزام بصری مجری قانون سیار در لحظه مناسب پدیدار شد که به تقاضای فوری کار نیروی انتظامی و پلیس فعلی تبدیل شده است.مبنای مهمی برای واکنش سریع به انواع شرایط اضطراری و همچنین تضمین مهمی برای تصمیم گیری علمی و فرماندهی و اعزام است.

 

به عنوان یک سلاح رزمی مهم نیروی انتظامی در مناسبت های سیار، ضبط کننده کار در محل باید با پلت فرم نظارت تصویری پایانه برای رسیدن به اعزام و فرماندهی یکپارچه همکاری کند و الزامات پرسنل اجرای قانون برای اجرای قانون بصری در کار پلیس را برآورده کند.

 

در مقایسه با ضبط کننده اجرای قانون سنتی، ضبط کننده اجرای قانون هوشمند 4G/5G می تواند الزامات اجرای قانون بصری را در حال حاضر برآورده کند.ضبط هوشمند اجرای قانون 4G/5G نه تنها می تواند به افسران مجری قانون کمک کند تا به طور واضح و دقیق شواهد موجود در صحنه را ضبط و جمع آوری کنند، بلکه افسران مجری قانون را برای مشارکت در فرماندهی و تجزیه و تحلیل بلادرنگ راضی نگه می دارد، شرایط اضطراری را در اولین بار به طور موثر مدیریت می کند. بهبود واکنش سریع ارگان های امنیت عمومی، فرماندهی یکپارچه، توانایی رزمی مشترک، و کمک به ارتقای جامع پلیس "عرق" به پلیس "عقل".الگوریتم بهینه‌سازی هوشمند آن همچنین می‌تواند تشخیص هوشمند هوش مصنوعی، تشخیص چهره از راه دور، تشخیص پلاک خودرو را به راحتی و آپلود در زمان واقعی، ارتباط با مرکز فرماندهی و اعزام، مشاهده و تجزیه و تحلیل، پاسخ سریع را تحقق بخشد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.