پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > Company news about افسر کلرمونت اکنون به دوربین بدنه مجهز شده است
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

افسر کلرمونت اکنون به دوربین بدنه مجهز شده است

2020-12-21

Latest company news about افسر کلرمونت اکنون به دوربین بدنه مجهز شده است

--- 55 افسر ، گروهبان به دوربین های بدن مجهز می شوند
کلرمونت ، فلوریدا - کلرمونت ، شهرستان لیک ، این هفته دوربین های بدن را برای افسران پلیس خود معرفی کرد و 55 افسر و گروهبان را به تجهیزات جدید مجهز کرد.

اداره پلیس کلرمونت چند سال پیش به فکر خرید دوربین بدنه افتاد ، اما هزینه ذخیره سازی آن زمان بسیار گران بود ، اما فناوری پیشرفته امکان خرید آن را فراهم کرد.اکنون مواد می توانند از راه دور در ابر ذخیره شوند.
جیم پورویس ، عضو پارلمان کلرمونت و ری گودگام ، نماینده پارلمان ، در سال 2017 از این شهر درخواست کردند تا درباره تجهیز مقامات به دوربین های کرم تحقیق کند.

پورویس در بیانیه مطبوعاتی گفت: "دوربین های بدن ارزش خود را در محافظت از کلانتری و جامعه ثابت کرده اند.""من بسیار خوشحالم که شاهد اجرای آنها هستم."

پس از سالها تحقیق ، شهر نیویورک پلت فرم BodyWorn را از Utility Associates، Inc خریداری کرد. بخشی از بودجه خرید از عملیات توقیف پلیس ، از جمله پول مواد مخدر بود.

این سیستم شامل یک ویژگی به نام BodyWorn Down است.اگر یک افسر پلیس به زمین بیفتد و به یک نسخه پشتیبان احتیاج داشته باشد ، دوربین به طور خودکار شروع به ضبط ، افسران پلیس اطراف را هشدار می دهد و برای کمک به مکان GPS افسر تماس می گیرد.

طبق اعلامیه مطبوعاتی ، "این مطالعه نشان داد که دوربین های بدن می توانند شکایات و اظهارات دروغین را کاهش دهند ، اعتماد عمومی را افزایش دهند ، از شفافیت حمایت کنند ، رفتار همه طرفها را بهبود بخشند و همه را مسئول بدانند."

رئیس پلیس چارلز برادوی گفت: "دوربین های بدنه پاسخگویی را افزایش می دهند ، شفافیت را افزایش می دهند و شاهدان عادلانه را ارائه می دهند."آنها شواهدی را ارائه می دهند که می تواند در دادرسی های رسمی مورد استفاده قرار گیرد."

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2023 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.