پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد افسران باید در حین کارهای خارج از وظیفه از دوربین های بدن استفاده کنند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

افسران باید در حین کارهای خارج از وظیفه از دوربین های بدن استفاده کنند

2022-09-16

آخرین اخبار شرکت در مورد افسران باید در حین کارهای خارج از وظیفه از دوربین های بدن استفاده کنند

دالاس - ادی گارسیا، رئیس پلیس دالاس، یادداشتی منتشر کرده است که در آن بیان شده است که افسران مجری قانون دالاس اکنون باید در تمام کارهای خارج از وظیفه از دوربین های بدن استفاده کنند.

 

WFAA گزارش داد که این اخطار در 22 اوت برای همه کارمندان اداره پلیس ارسال شده است. این اقدام پس از آن صورت گرفت که یک افسر خارج از وظیفه که در آن زمان دوربین بدن نداشت، در یک حادثه تیراندازی با دو مرد مسلح مظنون در دالاس شرکت داشت. باشگاه در آخر هفته

 

گارسیا در این یادداشت گفت: «مواردی وجود دارد که افسران در خارج از وظیفه کار می‌کنند و گزارش می‌گیرند، بر دستگیری‌ها و/یا درگیر حوادث استفاده از زور تأثیر می‌گذارند.» این حوادث برای پیگرد قانونی، شفافیت و توجیه بسیار مهم هستند.

 

قبل از این تغییر، این وزارتخانه گفت که افسران «ممکن است» از دوربین‌های بدن در مشاغل خارج از وظیفه استفاده کنند، اما این عبارت اکنون به «اراده» تغییر کرده است.

 

مایک ماتا، رئیس اتحادیه انجمن پلیس دالاس، گفت: «این سیاست فقط به این دلیل که در آن زمان دوربین بدنه کافی برای هر افسر نداشتیم و مشکل ذخیره‌سازی ابری داشتیم، زودتر شروع نشد.اکنون برای اکثر افسران گشت، اگر نگوییم همه، دوربین بدنه صادر شده است و محدودیت‌های ذخیره‌سازی رسانه ما افزایش یافته است تا با افزایش ظرفیت سازگار شود.بنابراین در این مورد، فقط یک موضوع سیاستی بود که به پیشرفت برسد.»

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.