پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد مرکز حمل و نقل مسافر مجهز به ضبط هوشمند نیروی انتظامی است
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

مرکز حمل و نقل مسافر مجهز به ضبط هوشمند نیروی انتظامی است

2022-04-08

آخرین اخبار شرکت در مورد مرکز حمل و نقل مسافر مجهز به ضبط هوشمند نیروی انتظامی است

مرکز حمل و نقل مسافر، مرکز توزیع حمل و نقل، با جمعیت زیاد و شرایط ترافیکی متراکم است.در پاسخ به

وضعیت ترافیک فعلی، یک مرکز حمل و نقل مسافر در نانجینگ، جیانگ سو، سیاست "اجرای قانون متمدن و استاندارد" را به اجرا درآورد، پرسنل مرکز حمل و نقل مسافر را با ضبط کننده های اجرای قانون هوشمند، ابزارهای علمی و فناوری به طور جامع عمومیت کرد و یک سیستم جدید ایجاد کرد. الگوی "فناوری + اجرای قانون".

 

ایستگاه‌ها و مراکز حمل‌ونقل مسافر، مکان‌های متراکمی برای پیاده‌شدن و سوار شدن مسافران به اتوبوس هستند و اغلب مواردی از رانندگان غیرقانونی و درخواست غیرقانونی مسافران وجود دارد.در گذشته به دلیل محدودیت ابزارهای علمی و فناوری، اغلب اتفاق می افتاد که رسیدگی به موقع انجام نمی شد و این امر مانع از پیشرفت عادی نیروی انتظامی می شد.اکنون تمامی پرسنل مرکز حمل و نقل مسافر مجهز به دستگاه های ضبط هوشمند نیروی انتظامی هستند که هر لحظه می توانند وضعیت صحنه را ثبت کنند و خودروهای غیرمجاز را به موقع پیدا کرده و به موقع با آنها برخورد کنند.این کار راحتی زیادی را برای عملکرد عادی مرکز حمل و نقل مسافر به ارمغان می آورد و به طور موثر از وقوع ترافیک و سایر موقعیت ها جلوگیری می کند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.