پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد دوربین بدنه پلیس تبدیل به "سلاح" پلیس خط مقدم برای اجرای قانون در وظیفه خود شده است
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

دوربین بدنه پلیس تبدیل به "سلاح" پلیس خط مقدم برای اجرای قانون در وظیفه خود شده است

2021-10-15

آخرین اخبار شرکت در مورد دوربین بدنه پلیس تبدیل به

در یک کنفرانس مطبوعاتی که توسط وزارت امنیت عمومی در 14 اکتبر برگزار شد ، لی جیان ، مدیر دفتر اطلاعات علم و فناوری وزارت امنیت عمومی ، به سوالات خبرنگاران در مورد استانداردسازی انجام شده توسط وزارت امنیت عمومی پاسخ داد. در سالهای اخیر.هنجارها و مبانی فنی ابزارهای مهمی برای اطمینان از انصاف و عدالت در اجرای قانون و عدالت هستند.کمیته حزب وزارت امنیت عمومی به کار استانداردسازی اهمیت زیادی می دهد.وزیر ژائو کاژی خاطرنشان کرد که لازم است استانداردسازی نیروی انتظامی با موقعیت بالاتر ارتقا یابد و برای دستیابی به استانداردسازی رفتار مجریان قانون تلاش شود.می توان گفت که استانداردسازی امنیت عمومی در دوره ای از فرصت های استراتژیک مهم قرار دارد.انجام کار خوب استانداردسازی امنیت عمومی در دوران جدید یک ماموریت باشکوه و اهمیت زیادی دارد.

 

با مرور روند توسعه استانداردسازی امنیت عمومی بیش از 40 سال از زمان اصلاح و باز شدن ، از نقطه صفر شروع شده است ، تاکنون 9 کمیته فنی استانداردسازی با مجموع 1344 عضو و پرسنل مشغول تحقیقات استاندارد ، تدوین ، ایجاد شده است. و استفاده از ارگانهای امنیت عمومی و مutesسسات تحقیقاتی علمی در همه سطوح این مورد به ده ها هزار نفر رسیده است و یک تیم استانداردسازی امنیت عمومی بسیار م effectiveثر را گردآوری کرده است.در سالهای اخیر ، کار استانداردسازی به طور مداوم نتایج جدیدی به دست آورده است ، به طور متوسط ​​سالانه حدود 200 استاندارد صادر می شود و یک سیستم استاندارد که حوزه های مختلف تجاری عمومی را تأمین می کند ، ایجاد شده است.این سازمان به طور فزاینده ای نقش مهمی در ابداع حکمرانی اجتماعی ، مبارزه با جنایات و خدمت به مردم ایفا کرده است.اثراثربخشی آن را می توان از سه جنبه مشاهده کرد:

 

اول ، استانداردهای امنیت عمومی به پشتوانه مهمی برای ایجاد حاکمیت قانون در چین تبدیل شده است.استانداردهای امنیت عمومی ضمانت های فنی قوی برای اجرای خاص "قانون امنیت شبکه" چین ، "قانون ایمنی ترافیک جاده ها" ، "قانون مبارزه با تروریسم" ، "قانون ایمنی مواد غذایی" و سایر قوانین و مقررات ارائه می دهد.به عنوان مثال ، مجموعه ای از استانداردهای حفاظت درجه امنیت سایبری ، پایه و اساس اجرای "قانون امنیت سایبری" را ایجاد کرد.مجموعه ای از استانداردها مانند اقدامات احتیاطی ایمنی برای اهداف و مکانهای مهم ، الزامات ایمنی برای رویدادهای بزرگ و بازرسی های امنیتی ضد انفجار به شدت از "قانون مبارزه با تروریسم" و "قانون مجازات مدیریت امنیت عمومی" "اجرا می کند. امنیت عمومی استانداردها همچنین آگاهی مردم را از رعایت قانون افزایش داده است. به عنوان مثال ، استاندارد ملی "آستانه و بازرسی محتوای مشروبات الکلی و خون رانندگان خودرو" ، که توسط بخش امنیت عمومی ایجاد شده است ، اساس اساسی برای عموم مردم است. ارگان های امنیتی برای بررسی و برخورد با رانندگی در حالت مستی مطابق قانون. مزایای اجتماعی قابل توجه.

 

ثانیاً ، استانداردهای امنیت عمومی به ابزاری م toثر برای ارتقاء توسعه استاندارد کار امنیت عمومی با کیفیت بالا تبدیل شده است.این استانداردها به پلیس امنیت عمومی دستورالعمل های دقیق ، کامل و قابل اجرا برای اجرای قانون را ارائه می دهد.به عنوان مثال ، مجموعه استانداردهای "ضبط ویدئو و صوت نیروی انتظامی برای اجرای قانون" پشتیبانی قابل اعتمادی برای جمع آوری و تثبیت به موقع شواهد ، و رسیدگی به پرونده های مختلف در محل را ثبت می کند.دستگاه های ضبط قانون تبدیل به "سلاح" پلیس خط مقدم برای انجام کارهای اجرای قانون شده اند.مطابق با اصلاح و استقرار "تفویض اختیار و کنترل" ، ما سیستم استاندارد "اینترنت + امنیت عمومی و خدمات دولتی" را ایجاد و بهبود بخشیده ایم ، خلبانان استانداردسازی جامع را برای مدیریت اجتماعی و خدمات عمومی سازماندهی و اجرا کرده ایم ، و خدمات پنجره مدیریت ورودی و خروجی ، سرویس پنجره های اداری خودرو ، و ساخت سیستم اعتباری شخصی ، نتایج استانداردسازی استاندارد که می تواند تکرار شود ، برای مرجع مورد استفاده قرار گیرد و ترویج شود ، در جنبه های مختلف شکل گرفته است ، که مثبت بوده است. نقش در خدمت رسانی و بهبود معیشت مردم

 

سوم ، استانداردهای امنیت عمومی به حلقه کلیدی در نوآوری فناوری صنعت و افزایش رقابت صنعتی تبدیل شده اند.

ما به طور فعال مکانیسم پیوند بین استانداردها و نوآوری های علمی و فناوری را ارتقا می دهیم ، تبدیل دستاوردهای علمی و فناوری به استانداردهای فنی را افزایش می دهیم ، و صنعتی شدن و بازاریابی دستاوردهای علمی و فناوری را ارتقا می دهیم.به عنوان مثال ، مجموعه ای از استانداردهای معرف DNA برای بهبود کیفیت معرفهای DNA ساخت داخل و افزایش رقابت معرفهای داخلی در بازار را ارتقا داده است.استفاده از معرفهای ساخت داخل باعث صرفه جویی زیادی در ارگانهای امنیت عمومی در رسیدگی به پرونده شده است.مجموعه استانداردهای پلیس دیجیتال ترانکینگ (PDT) ، با استفاده از فناوری های اصلی توسعه یافته خود مانند رمزگذاری ارتباطات بی سیم و شبکه ، انحصار فناوری بلندمدت شرکت های خارجی را شکسته است.محصولات تولید شده و مطابق با استانداردها نقش مهمی در فرماندهی ارتباطات رویدادهای بزرگ ملی ایفا کرده اند.با موفقیت در بازارهای خارج از کشور در بسیاری از کشورها نفوذ کرد.با درنظر گرفتن صنعت امنیت ، کد ویدیویی امنیت عمومی و استانداردهای شبکه ، یک زنجیره کلیدی صنعت فناوری را با حقوق مالکیت معنوی مستقل ایجاد کرده است تا شبکه و به اشتراک گذاری سیستم های ویدئویی در مقیاس بزرگ و امنیت اطلاعات را تضمین کند. شهر »و« پروژه روشن ».ساخت و کاربرد چنین پروژه های ملی پایه محکمی را ایجاد کرده است.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.