پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد دوربین های بدن پلیس به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

دوربین های بدن پلیس به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند

2023-08-11

آخرین اخبار شرکت در مورد دوربین های بدن پلیس به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند

در تجهیزات پلیسی، دوربین بدن یا دوربین پوشیدنی که با نام‌های ویدیوی بدن (BWV)، دوربین بدن پوشیده (BWC) یا دوربین بدنه نیز شناخته می‌شود، یک سیستم ضبط صوتی، تصویری یا عکاسی پوشیدنی است که توسط پلیس برای ضبط استفاده می‌شود. رویدادهایی که در آن افسران مجری قانون درگیر هستند، از منظر افسری که آن را پوشیده است.آنها معمولاً روی تنه بدن پوشیده می شوند و روی لباس افسر سنجاق می شوند.دوربین های بدن پلیس اغلب شبیه دوربین های بدن مورد استفاده غیرنظامیان، آتش نشانان یا ارتش هستند، اما برای رفع الزامات خاص مرتبط با اجرای قانون طراحی شده اند.دوربین های بدن اولین بار توسط پلیس در سال 2005 در بریتانیا استفاده شد و از آن زمان توسط ادارات و نیروهای پلیس بسیاری در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت.

 

مجریان قانون از دوربین‌های بدن برای ضبط تعاملات خود با مردم یا جمع‌آوری شواهد ویدیویی در صحنه‌های جرم استفاده می‌کنند. دوربین‌های بدن فعلی بسیار سبک‌تر و کوچک‌تر از اولین آزمایش‌ها با دوربین‌های پوشیدنی در اواخر دهه 1990 هستند.انواع مختلفی از دوربین های بدنه ساخته شده توسط سازندگان مختلف وجود دارد.هر دوربین اساساً هدف یکسانی را دنبال می کند، اما برخی از آنها به روش های کمی متفاوت از دوربین های دیگر عمل می کنند یا باید به روشی خاص پوشیده شوند.برخی برای نصب روی سینه یا شانه قرار می گیرند، در حالی که برخی دیگر به عینک متصل می شوند یا ممکن است در عملکردی شبیه به پیشانی بند یا روی کلاه ایمنی استفاده شوند.

 

نیازها و بودجه های مختلف ادارات پلیس باعث شده است که طیف گسترده ای از تجهیزات دوربین بدن در سال های اخیر ارائه شود.سازندگان دوربین های بدنه به طور مداوم به دنبال نوآوری های فنی برای بهبود محصولات خود بوده اند.بسیاری از دوربین های بدن ویژگی های خاصی مانند کیفیت HD، مادون قرمز، دید در شب را ارائه می دهند.سایر ویژگی‌های خاص برای اجرای قانون در سخت‌افزار پیاده‌سازی شده‌اند تا دوربین‌های بدنه را با سایر دستگاه‌ها یا پوشیدنی‌ها ادغام کنند.مثال دیگر، ماشه‌های خودکار هستند که ضبط را زمانی شروع می‌کنند که افسر یک روش خاص را شروع می‌کند، به‌عنوان مثال زمانی که یک اسلحه گرم یا تیزر از غلاف بیرون کشیده می‌شود، وقتی آژیر فعال می‌شود یا زمانی که در ماشین باز می‌شود.

 

یکی دیگر از ویژگی های مهم در اجرای قانون، بافر است: گزینه ای برای اجازه دادن به دوربین بدنه «پیش ضبط».دوربین بدنه می‌تواند به‌طور مداوم ضبط کند و جدیدترین را برای مثال سی ثانیه ذخیره کند.اگر افسر سوئیچ رکورد را فشار دهد، سی ثانیه قبل از ضبط نگه داشته می شود.اگر این کار را نکند، ضبط پس از گذشت سی ثانیه بر اساس «اولین ورود، اول خروج» حذف خواهد شد.قابلیت بافر افسران را قادر می‌سازد تا ویدیوی هر اتفاقی را که قبل از فشار دادن کلید ضبط رخ داده است، نگه دارند.این ویدیو و صدای بافر ممکن است زمینه بیشتری را برای یک حادثه فراهم کند.

 

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مفیدی که در هنگام استفاده از دوربین های بدن گنجانده شده است، مدت زمانی است که آنها قادر به ضبط هستند، دوربین های بدن قادر به ضبط تا 10 ساعت هستند.این یک ویژگی بسیار مهم است زیرا اگر یک افسر مجری قانون در ابتدای شیفت خود دوربین بدن خود را روشن کند و فراموش کند آن را خاموش کند، همچنان می تواند تمام فیلم های کل شیفت را دریافت کند زیرا دوربین بدن ضبط می کند. کل شیفتشون بدون هیچ مشکلی

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.