پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد دوربین های بدنه پلیس باعث می شود پلیس و شهروندان احساس امنیت بیشتری کنند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

دوربین های بدنه پلیس باعث می شود پلیس و شهروندان احساس امنیت بیشتری کنند

2023-02-17

آخرین اخبار شرکت در مورد دوربین های بدنه پلیس باعث می شود پلیس و شهروندان احساس امنیت بیشتری کنند

SPOKANE، Wash --- دانشگاه ایالتی آریزونا بررسی کرد که اداره پلیس Spokane و شهروندان اسپوکین در مورد استفاده از دوربین های بدن چه احساسی دارند و آیا پوشیدن آنها چیزی را تغییر می دهد.محققان دریافتند پس از معرفی دوربین های بدنه، شکایات کاهش یافته و رضایت در سراسر جهان افزایش یافته است.

این مطالعه کاملاً مستقل بود و نه توسط اداره پلیس Spokane و نه توسط شهر Spokane پرداخت نشد.محققان ASU افسران را با دوربین های بدن ردیابی کردند و با حدود 250 نفر در مورد تعامل آنها با افسرانی که از دوربین استفاده می کردند مصاحبه کردند.

دوربین های بدنه از زمانی که معرفی شدند موضوع داغی بوده است.SPD دارای دوربین های بدنه برای تمام افسران گشت و واحدهای تحقیق است.محققان ASU دریافتند که اکثر مردم و افسران پلیس دوربین های بدن را دوست دارند.

"اگر مزایای کاهش استفاده از زور و شکایات و همچنین نگرش شهروندان را در نظر بگیرید، بله، من این موضوع را به شهردار یا هر کسی که در اداره پلیس Spokane موفق بوده است، مطرح خواهم کرد." دکتر مایکل وایت از ASU گفت.

این مطالعه نشان می‌دهد که استفاده از زور در ابتدا نادر بود، اما پس از اجرای دوربین‌های بدن کاهش یافت.SPD دلیل این کاهش را بیشتر از دوربین های بدنه عنوان می کند، آنها آموزش های جدیدی را برای افسران نیز اضافه کرده اند.

"در حالی که این مطالعه نشان داد که نه تنها استفاده از زور و شکایت در آن بازه زمانی کاهش یافته است، من فکر می کنم مهم است که همه این کاهش ها را فقط به دوربین های فرسوده نسبت ندهیم، آنها ابزار مهمی هستند و به نظر من بخشی از آن هستند. شما همچنین باید در نظر داشته باشید که در آن بازه زمانی، بخش ما آموزش کاهش تنش شفاهی را انجام داد و آنها همچنین آموزش تکنیک مداخله در بحران را انجام دادند، کل بخش این آموزش را گذراند.» اریک اولسن از SPD گفت.

شکایات شهروندان از تعامل پلیس نیز پس از ورود دوربین های بدنه به بازی کاهش یافت.محققان با حدود 250 نفر پس از تماس با افسرانی که دوربین های بدن داشتند، مصاحبه کردند.حدود 80 درصد گفتند که با آنها منصفانه و با احترام رفتار شده است.بیش از 30 اقلیت به عنوان بخشی از آن گروه مورد مصاحبه قرار گرفتند و آنها به تعاملات افسران کمی پاسخ منفی دادند.مقامات SPD گفتند که می‌خواهند این اعداد را نزدیک‌تر کنند تا اختلافی بین پاسخ‌ها وجود نداشته باشد.

مطالعه مستقل نشان داد که اکثریت جامعه از ادامه استفاده از دوربین های بدن حمایت می کنند.این مطالعه همچنین نشان داد که حدود 85 درصد از افسران بر این باورند که مزایای استفاده از دوربین‌ها بر مضرات استفاده از دوربین‌ها غلبه می‌کند.

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.