پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد ترویج استانداردسازی اجرای قانون
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

ترویج استانداردسازی اجرای قانون

2021-09-02

آخرین اخبار شرکت در مورد ترویج استانداردسازی اجرای قانون

از ابتدای سال جاری ، گروه پلیس راهنمایی و رانندگی دفتر امنیت عمومی یونگژو اقدامات مختلفی را برای توجه دقیق به استفاده استاندارد و مدیریت ضبط کننده های اجرای قانون ، ارتقاء شدید قانون آفتابی و اجرای قانون استاندارد و بهبود م effectivelyثر اقدامات انجام داده است. کیفیت ، کارآیی و اعتبار ادارات پلیس راهنمایی و رانندگی امنیت عمومی شهر.

 

اهمیت زیادی برای پرسنل کامل دارد.

در جلسه تعیین تکلیف کلیدی اداره پلیس راهنمایی و رانندگی امنیت عمومی شهر ، Song Zhixiong ، رهبر گروه ، به ویژه بر لزوم مدیریت دقیق و تنظیم استفاده از ضبط کننده های اجرای قانون ، اطمینان از مجهز بودن ، پوشیدن تمام کارکنان و ورود همه آنها برای اطمینان تأکید کرد. وظایف استاندارد اجرای قانونمتعاقباً ، گروه پلیس راهنمایی و رانندگی به سرعت "اطلاعیه مربوط به تنظیم بیشتر استفاده از ضبط کننده های نیروی انتظامی" را صادر کرد و بر اساس 384 دستگاه ضبط قانون اصلی ، 275 دستگاه ضبط قانون دیگر خریداری شد که همه آنها به گروه توزیع شد. آژانسها و مستقیماً زیر تیپ.کارکنان وظیفه ، نیروی انتظامی ، رسیدگی به تصادفات ، بازرسی وسایل نقلیه موتوری ، معاینه رانندگان و سرویس پنجره ها باید به طور کامل مجهز به یک نیروی انسانی باشند.

 

آموزش متمرکز و استفاده استاندارد.

گروه پلیس راهنمایی و رانندگی آموزش متمرکز را برای کارکنان بخشهای مختلف تجاری و مستقیماً در زیر تیپ ترتیب می دهد ، به طوری که همه تنظیمات اولیه و عملکردهای اصلی ضبط کننده قانون را درک کرده و نحوه تنظیم نحوه استفاده از ضبط کننده قانون را به طور دقیق یاد می گیرند. جمع آوری اطلاعات صوتی و تصویری برای اطمینان از اینکه هر کار همه پرسنل در استفاده از ضبط کننده های قانون ماهر و استاندارد هستند.

 

نظارت و پاسخگویی ، مدیریت دقیق.

گروه پلیس راهنمایی و رانندگی آمار و تجزیه و تحلیل استفاده از ضبط کننده های قانون در ادارات پلیس راهنمایی و رانندگی امنیت عمومی شهر را انجام داد و مجدداً از ضبط کننده های اجرای قانون در استفاده استاندارد از ضبط کننده های قانون استفاده کرد.گروه پلیس راهنمایی و رانندگی 12 تیم نظارتی را به گردان های پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستانها و ولسوالی ها اختصاص می دهد تا بازرسی های ویژه ای را در زمینه استفاده و مدیریت ضبط کننده های قانون انجام دهند ، رسیدگی در محل را تعیین کرده و بر رفع مشکلات موجود نظارت داشته و با مسئولیت پذیری جدی برخورد کنند. مطابق مقررات مربوطه، به طور م theثر کارآیی استفاده از ضبط کننده های اجرای قانون را بهبود می بخشد ، از حقوق و منافع مشروع احزاب و پرسنل اجرای قانون محافظت می کند و به توسعه عمیق استانداردسازی اجرای قانون پلیس راهنمایی و رانندگی امنیت عمومی یونگژو ادامه می دهد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.