پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد ذخیره سازی و مدیریت ایمن اطلاعات داده های صوتی و تصویری
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

ذخیره سازی و مدیریت ایمن اطلاعات داده های صوتی و تصویری

2023-05-25

آخرین اخبار شرکت در مورد ذخیره سازی و مدیریت ایمن اطلاعات داده های صوتی و تصویری

هدف از ثبت مجری قانون به دست آوردن مدرک است.برای انصاف اجرای قانون، داده های موجود در ضبط کننده اجرای قانون را نمی توان به دلخواه حذف کرد.نرم افزار مدیریت متصل به ضبط کننده اجرای قانون باید با اختیار مدیر ذخیره و حذف شود.چگونه داده ها را ایمن و کارآمد ذخیره کنیم؟

 

1. برای کپی داده ها به رایانه متصل شوید

ضبط کننده مجری قانون مستقل را می توان با کابل داده مستقیماً به رایانه متصل کرد، رمز عبور را برای ورود به حالت U disk وارد کرد و سپس داده های مورد نیاز را برای کپی و ذخیره پیدا کرد.

 

2. داده های صوتی و تصویری را از طریق ایستگاه اتصال بارگیری و آپلود کنید

ایستگاه اتصال داده های دوربین بدنه، عملکرد اصلی دانلود خودکار داده های اجرای قانون دوربین و آپلود خودکار اطلاعات داده ها در سرور تعیین شده، حذف خودکار داده ها در ضبط کننده پس از آپلود، مرتب کردن داده های اجرای قانون کپی شده، و آپلود در پس‌زمینه سیستم مدیریت داده می‌تواند دوربین متصل را در طول کل فرآیند شارژ کند.در زمان و دردسر برای افسران مجری قانون تا حد زیادی صرفه جویی می کند.ایستگاه docking می تواند به طور خودکار داده ها را برای تسهیل مدیریت داده ها بارگذاری کند.هر عملیات را می توان ضبط و پرس و جو کرد و تابع log را می توان ردیابی کرد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.