پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد SOP-13 ضبط کننده اجرای قانون، شب را تاریک کنید، دیگر تاریک نیست!
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

SOP-13 ضبط کننده اجرای قانون، شب را تاریک کنید، دیگر تاریک نیست!

2022-06-23

آخرین اخبار شرکت در مورد SOP-13 ضبط کننده اجرای قانون، شب را تاریک کنید، دیگر تاریک نیست!

ضبط کننده اجرای قانون بدنه SOP-13 از فناوری اندازه گیری خودکار مادون قرمز استفاده می کند.هنگامی که سنسور نور روی ضبط تشخیص می دهد که نور محیط تاریک می شود، به طور خودکار فیلتر مادون قرمز لنز را تغییر می دهد و نور مادون قرمز را همزمان روشن می کند تا کمبود نور محیط را تکمیل کند.، برای اطمینان از اینکه فیلم ضبط شده توسط ضبط کننده به وضوح قابل مشاهده است.

 

ضبط کننده اجرای قانون بدن SOP-13 مجهز به سیستم مادون قرمز نور ستاره است که از نور پس زمینه و شب تاریک نمی ترسد.

با توجه به تغییر نور در شب، می تواند به طور خودکار به حالت دید در شب هوشمند تغییر کند.می تواند به وضوح ویژگی های صورت را ببیند

افراد در فاصله 5 متری هستند و می توانند طرح کلی بدن انسان را در فاصله 10 متری ببینند که یک نمایش عالی است.جزئیات صفحه نمایش

 

عملکرد ضبط قدرتمند، در مواجهه با نور کم یا کم نور، همچنان می تواند صحنه واقعی صحنه اجرای قانون را به وضوح ثبت کند، بدون از دست دادن هیچ جزئیاتی، اطلاعات داده های تصویری واقعی، موثر و واضح را برای مرکز فرماندهی اجرای قانون ارائه دهد. و تمام جزئیات مهم لحظه ای مرگ را ثبت کند و بتواند رکورد واقعی صحنه تصادف را برای اولین بار ارائه دهد.فناوری رمزگذاری ویدیوی H.265 با کیفیت بالا، تصاویر واضح با بالاترین پیکسل‌های ممکن را تضمین می‌کند و امکان ضبط ویدیوهای بیشتری در فضای ذخیره‌سازی محدود را فراهم می‌کند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.