پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد اهمیت دوربین های بدن برای افسران پلیس
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

اهمیت دوربین های بدن برای افسران پلیس

2022-03-21

آخرین اخبار شرکت در مورد اهمیت دوربین های بدن برای افسران پلیس

اینکه آیا پلیس باید از دوربین های بدن استفاده کند یا نه، موضوعی همیشگی است که تقریباً در کنار هر برخورد پلیس و غیرنظامی که در اخبار مطرح می شود، ظاهر می شود.عموم مردم اکثراً طرفدار استفاده از آنها هستند و معتقدند که آنها در مهار رفتار نادرست افسران مؤثر هستند.

یک مطالعه توسط موسسه کاتو نشان داد که89 درصدآمریکایی ها قویاً از افسرانی که در حین انجام وظیفه از دوربین های بدن استفاده می کنند حمایت می کنند.حمایت در سراسر خطوط سیاسی و جمعیتی گسترش می یابد، و نشان می دهد که این نه یک مسئله حزبی است و نه یک مسئله نسلی.

با این حال، فراتر از ترجیحات عمومی، استفاده از دوربین های بدن در حین انجام وظیفه برای افسران پلیس هنوز مزایای برجسته ای دارد.

5 روشی که دوربین‌های بدن برای افسران پلیس مفید هستند

در عصر بی اعتمادی فزاینده نسبت به مقامات به طور کلی، افکار عمومی دوربین های بدن را به عنوان یک سیستم پاسخگویی می بینند.با این حال،

دوربین های بدن چندین مزیت قابل توجه برای افسران پلیس دارند که اغلب نادیده گرفته می شوند.این مزایا عبارتند از:

1. افزایش ایمنی افسر

افسران پلیس هر روز یک کار بسیار خطرناک با خطرات شغلی زیادی را انجام می دهند که منحصر به شغل آنهاست.اغلب، افسران برای رسیدگی به موقعیت هایی با افراد خشن و اغلب غیرقابل پیش بینی فراخوانده می شوند.متأسفانه، افسران ممکن است در حین انجام وظیفه کشته یا مجروح شوند.

اگرچه دوربین های بدن لزوما بر رفتار پلیس تحت فشار تأثیر نمی گذارند،پژوهشنشان می دهد که آنها ایمنی افسران را بهبود می بخشند.وقتی افراد می‌دانند یا باور می‌کنند که ضبط می‌شوند، تحقیقات از این مشاهدات حمایت می‌کند که احتمال دارد افراد کمتر پرخاشگرانه رفتار کنند تا زمانی که ضبط نمی‌شوند یا ندانند که دارند.

2. افزایش اعتماد عمومی به پلیس

مؤسسه کاتو نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها از استفاده اجباری از دوربین های بدن توسط افسران پلیس حمایت می کنند و حدود 53 درصد به شدت از آنها حمایت می کنند.دوربین های بدن در درجه اول به عنوان یکی از راه های الهام بخشیدن به مسئولیت پذیری در نیروهای پلیس در سراسر کشور دیده می شود.

چنین نمایش آشکار شفافی بر درک عمومی و اعتماد افسران پلیس تأثیر می گذارد.اگرچه آنها به تنهایی به چالش های پلیسی بر جمعیت نمی پردازند، استفاده از دوربین های بدن، اغلب به عنوان اولین گام برایتوسعه روابط بهتربا یک جامعه

3. فیلمبرداری دوربین بدن برای آموزش عالی است

مثال‌های واقعی مؤثرترین مواد آموزشی برای هر کسی است که در یک شغل پر استرس و پرمخاطره و با مسئولیت قابل توجه است.دوربین‌های بدنه مدرن اغلب شامل صدا هستند، که آنها را به مواردی ارزشمند تبدیل می‌کندبرنامه های آموزشیبرای افسران پلیسافسران جدید با مطالعه آنچه که افسران باتجربه در یک نمونه خاص درست یا غلط انجام دادند، می توانند آموزش خود را باتمرین ذهنیبرای پیاده شدن روی پای راست

دستگاه های ویدئویی پلیس مانندداور پاناسونیککیفیت تصویر بی نظیر، دید 70 درجه با زاویه باز و بزرگنمایی تا 220 برابر را ارائه می دهد.این امر باعث می‌شود که نیروهای پلیس جمع‌آوری ویدئو را برای بهبود کیفیت آموزشی که به استخدام‌کنندگان ارائه می‌دهند، آسان‌تر از همیشه کند.

4. رد شکایات بی دلیل

به طور متوسط ​​حدود8500 افسر پلیس- کمتر از 10 درصد از اکثر نیروهای پلیس - هر ساله به دلیل سوء رفتار مورد بازجویی قرار می گیرند.در طول دهه گذشته، حدود 30000 افسر فاقد گواهینامه هستند - بسیاری دیگر از تخلفات با تعداد قابل توجهی از این شکایات که ناموجه تلقی می شوند، تبرئه شده اند.اتهامات سوء رفتار پلیس همچنان به یک مشکل جدی تبدیل شده است، به ویژه زمانی که این اتهامات ناشی از سوء تفاهم باشد یا اعضای جامعه آنها را جعل کنند.

مطالعه ای که توسط مرکز سیاست جنایی و عدالت UNLV انجام شد نشان داد که استفاده از دوربین های بدن می تواند شکایات سوء رفتار را تا حد زیادی کاهش دهد.

به30 درصد.

5. کاهش زمان کاغذبازی برای افسران

فراتر از مزایای این زمینه، دوربین های بدنه در سطح عملی نیز مفید هستند.دستگاه‌هایی مانند Arbitrator با سایر ابزارهای افسر پاناسونیک، از جملهکتاب های سخت.با استفاده از این دستگاه‌های بسیار مقاوم که برای زندگی در میدان طراحی شده‌اند، افسران این اختیار را دارند که بدون زحمت فیلم را آپلود کنند و آن را به پرونده پیوست کنند.آنها زمان کمتری را صرف تایپ کردن و دست و پنجه نرم کردن با کاغذبازی و زمان بیشتری برای خدمت به جامعه خود می کنند.

 

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.