پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد ضبط کننده نیروی انتظامی ایمنی خط راه آهن را ثبت و از آن محافظت می کند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

ضبط کننده نیروی انتظامی ایمنی خط راه آهن را ثبت و از آن محافظت می کند

2023-02-10

آخرین اخبار شرکت در مورد ضبط کننده نیروی انتظامی ایمنی خط راه آهن را ثبت و از آن محافظت می کند

افسر ایمنی راه آهن را به خط راه آهن اعزام کنید، گیج را اندازه گیری کنید و زیرسازی را تقویت کنید تا از عملکرد منظم مسیر راه آهن اطمینان حاصل کنید.استفاده از ضبط کننده اجرای قانون، از یک سو، آگاهی مدیریت استاندارد از امنیت خطوط راه آهن را تقویت می کند، اما همچنین تضمینی قوی برای موارد اضطراری ارائه می دهد و به یک نیروی محرکه مهم برای ترویج ساخت خطوط راه آهن ایمن و متمدن تبدیل می شود.

ضبط کننده مجری قانون مجهز به سنسور با حساسیت بالا، فیلمبرداری با کیفیت 1440P و زاویه باز 140 درجه است.تصویر گرفته شده واضح است و میدان دید وسیع است.لامپ دید در شب مادون قرمز داخلی کارکنان را قادر می سازد تا به طور معمول در یک محیط تاریک کار کنند، از رمزگذاری H.265 پشتیبانی می کند و محتوای بیشتری را ذخیره می کند.

هنگام کار، افسر ایمنی راه آهن باید یک ضبط کننده مجری قانون بپوشد، کل فرآیند کار را در زمان واقعی ضبط کند، ویدیوی زنده را در زمان واقعی مخابره کند و بتواند در زمان واقعی با مرکز فرماندهی صحبت کند.در مواجهه با شرایط اضطراری، پرسنل فرماندهی و اعزام از راه دور، موقعیت یابی بلادرنگ را بر اساس موقعیت یابی دوگانه GPS/Beidou انجام می دهند و پرسنل مربوطه را برای رسیدگی سریع به مشکلات ترتیب می دهند.

کل دستگاه از نظر اندازه کوچک، وزن سبک، حمل آسان، کارکرد آسان، طراحی حرفه ای ضد آب و ضد گرد و غبار، با درجه حفاظتی IP67، که می تواند به طور موثر از ورود باران و گرد و غبار جلوگیری کند، ایمنی الکترونیک داخلی را تضمین می کند. دستگاه ها و اطمینان از استفاده عادی در محیط های خشن.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.