پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > Company news about سلاح جادویی در دستان ماموران انتظامی
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

سلاح جادویی در دستان ماموران انتظامی

2022-07-08

Latest company news about سلاح جادویی در دستان ماموران انتظامی

امروزه محافظان به سلاحی قدرتمند در دست ماموران انتظامی تبدیل شده اند.با توسعه مداوم محافظان، محافظ های 4G نیز محبوب شده اند.محافظ های 4G بر اساس محافظ های معمولی هوشمندتر و کاربردی تر هستند.پلتفرم جدید 4G قدرتمندتر، می تواند از راه دور کنترل کند، با یک کلید کمک بخواهد، انتقال تصویر در زمان واقعی، انتقال سریع ویدئو، دوربین دوگانه و ضبط دوگانه، و سه لنز، که به صاف شدن و هوشمندی اجرای قانون پی می برد. آژانس ها: کوچکترین کامپیوتر لمسی هوشمند اندرویدی دارای عملکرد انتقال تصویر وای فای، موقعیت یابی GPS و شارژ هوشمند است، روند اجرای قانون بیشتر شبیه گوشی هوشمند است و لمس کارایی اجرای قانون و رسیدگی به پرونده را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

 

ضبط کننده بدن نه تنها از اجباری محافظت می کند، بلکه از مجری نیز محافظت می کند.در روند رسیدگی به پرونده، ضبط کننده مجری قانون می تواند همه چیز را ضبط کند، واقعی ترین صحنه اجرای قانون را بازیابی کند و روند اجرای قانون را مبتنی بر شواهد کند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2023 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.