پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد اداره مالیات به طور کامل از دوربین بدن برای بهبود کارایی به شیوه ای باز و شفاف استفاده می کند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

اداره مالیات به طور کامل از دوربین بدن برای بهبود کارایی به شیوه ای باز و شفاف استفاده می کند

2023-03-24

آخرین اخبار شرکت در مورد اداره مالیات به طور کامل از دوربین بدن برای بهبود کارایی به شیوه ای باز و شفاف استفاده می کند

با توجه به وضعیت واقعی مالیات، اداره مالیات به طور مداوم در حال بررسی روش های جدید و ایده های جدید برای کار مالیات در دوره جدید است.پوشیدن یک ضبط کننده اجرای قانون می تواند در وهله اول در طول اجرای قانون مدارک را جمع آوری و رفع کند.تقویت آگاهی کیفی مجریان قانون و ترویج اجرای قانون مالیاتی شفاف، استاندارد و قانونی، بی طرفی، بهبود مستمر سیستم اجرای قانون، نوآوری روش های اجرای قانون، تقویت نظارت بر اجرای قانون، بهبود همه جانبه کارایی اجرای قانون مالیاتی، جلوگیری از قانون مالیاتی خطرات اجرایی را تهدید می کند و به طور موثر از حقوق و منافع مشروع مالیات دهندگان و پرداخت کنندگان هزینه محافظت می کند.

 

ضبط صوتی و تصویری فرآیند بازرسی مالیاتی به مقامات مالیاتی کمک می کند تا درک خود را از هنجارهای اجرای قانون بهبود بخشند.دوربین بدن می‌تواند ویدیوی زنده را در زمان واقعی ضبط کند، آن را در زمان واقعی انتقال دهد، در زمان واقعی صحبت کند و گفتار و کردار هر دو طرف را در زمان واقعی ضبط کند.از یک سو، به عنوان هشداری برای نقش هر دو طرف عمل می کند، بر رفتار هر دو طرف نظارت و مهار می کند، اختلافات اجرای قانون را کاهش می دهد.به طور موثر کارایی کار را بهبود می بخشد، به طور موثر حقیقت را بازیابی می کند و از حقوق و منافع مشروع هر دو طرف محافظت می کند.

 

دوربین Tax Body کوچک و قابل حمل است، ضبط با وضوح بالا 1080P، و همچنین دارای عملکرد دید در شب مادون قرمز است که می تواند به وضوح در نور کم عکسبرداری و ضبط کند.IP68 درجه صنعتی سه ضد، ضد آب، ضد قطره، ضد گرد و غبار.عمر باتری طولانی

 

موقعیت یابی لحظه ای GPS دوربین بدنه، فرمان و اعزام از راه دور، ردیابی و مدیریت قابل ردیابی کل فرآیند اجرای قانون را تضمین می کند و یک سیستم مالیاتی شفاف، استاندارد و منظم برای شکل گیری یک مدل اجرای قانون کارآمد با استفاده از تجهیزات استاندارد، به خوبی ایجاد می کند. -تاسیس سوابق اجرای قانون و محیط فرآیندهای تجاری صاف.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.