پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > Company news about پلیس تورنتو شروع به استفاده از دوربین های فرسوده بدن در ابعاد گسترده می کند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

پلیس تورنتو شروع به استفاده از دوربین های فرسوده بدن در ابعاد گسترده می کند

2020-12-07

Latest company news about پلیس تورنتو شروع به استفاده از دوربین های فرسوده بدن در ابعاد گسترده می کند

پلیس تورنتو می گوید از این هفته ، مأموران در لشکر 31 شهر در هنگام تعامل با مردم از فناوری دوربین فرسوده استفاده می کنند.

پلیس تورنتو گفت ، هنگامی که یک افسر در تماس تلفنی خدمت می رسد ، تحقیقات را شروع می کند ، یا هنگامی که از کسی س questionsالاتی را برای جمع آوری اطلاعات س askingال می کند ، از دوربین های فرسوده استفاده می کند.

این سرویس گفته است قبل از اعزام ، هر افسر در مورد نحوه استفاده از دوربین ها و حاکمیت مربوطه آموزش می بیند که شامل مجازات های عدم رعایت قانون نیز می شود.

31 منطقه از شهر از شمال با خیابان استیلز ، خیابان لارنس از جنوب و رودخانه هامبر از غرب (نزدیک جاده وستون) در کیل شرقی خیابان هم مرز هستند.

پلیس تورنتو به اخبار جهانی گفت که پس از 31 منطقه ، تعطیلات قطع می شود و 13 منطقه و 14 منطقه بعدی برنامه های استفاده از دوربین های انسانی را در ژانویه آغاز می کنند.

این نیرو در 18 آگوست توسط اداره پلیس تورنتو تأیید شده است تا به ارائه مراحل دوربین دستی ادامه دهد.

پس از مشورت با استان ، كمسیون حقوق بشر انتاریو ، SIU و دفتر افسر مستقل بررسی پلیس ، طرحی تهیه شد كه امنیت حریم خصوصی و مسئولیت پذیری را در نظر می گیرد.
کمیسر پلیس تورنتو جیمز رامر گفت: "در حالی که ما به دنبال راه هایی برای نوسازی خدمات پلیس هستیم ، دوربین های پوشیدنی ابزاری هستند که می توانیم برای ایجاد اعتماد و مشروعیت بین افسران و مردم استفاده کنیم."

لامر گفت: این فناوری روایتی مستقل و بی طرفانه از تعاملات ما را فراهم می كند و تعهد ما را تقویت می كند تا به جامعه نشان دهیم كه آنها می توانند با خیال راحت و ایمن از زندگی روزمره با پلیس لذت ببرند.
هفته گذشته ، پلیس منطقه Peel گفت که افسران پلیس آنها از بخش فرودگاه شروع به استفاده از دوربین های پوشیده شده بر روی بدن آنها در 23 نوامبر کردند.

پلیس پیل گفت که این دوربین ها از فناوری جریان در زمان واقعی برخوردار خواهند بود که به متخصصان پزشکی این امکان را می دهد تا در موقعیت های بی درنگ مربوط به پرسنل بحران ، به افسران پلیس کمک کنند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2023 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.