پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد افسران اجرای قانون راهنمایی و رانندگی کاملاً مجهز به ضبط کننده های اجرای قانون هستند
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

افسران اجرای قانون راهنمایی و رانندگی کاملاً مجهز به ضبط کننده های اجرای قانون هستند

2021-07-02

آخرین اخبار شرکت در مورد افسران اجرای قانون راهنمایی و رانندگی کاملاً مجهز به ضبط کننده های اجرای قانون هستند

اخیراً ، تیم اجرای قانون راهنمایی و رانندگی شهرداری تعدادی ضبط کننده اجرای قانون را برای کارکنان خط مقدم جبهه در 16 ایستگاه مردمی مجهز کرده و آموزشهای محلی در مورد استفاده و مدیریت ضبط کننده های اجرای قانون و ایستگاه های کاری جمع آوری را انجام داده است.این بدان معناست که پرسنل خط مقدم اجرای قانون راهنمایی و رانندگی نینگبو به طور کامل با ضبط کننده های اجرای قانون ، این تجهیزات جدید اطلاعاتی و مدرن مجهز شده اند!

ضبط کننده اجرای قانون توزیع شده این بار یک تجهیزات پزشکی قانونی در محل اجرای قانون است که ضبط ویدئو ، عکسبرداری ، ضبط صدا ، خروجی داده ها و سایر توابع را یکپارچه می کند.این دستگاه جمع و جور و راحت است و دارای ویژگی هایی با کیفیت بالا ، دید در شب ، ضبط فیلم بسیار طولانی ، محافظت از داده ها و غیره است که می تواند به صورت عینی ، صادقانه ، منصفانه و با دقت تمام روند اجرای قانون را ضبط کند ، و می تواند به موقع شواهد نظارت و بازرسی را برطرف کنید.

به منظور تسهیل مدیریت استاندارد ، شماره شناسه هر ضبط کننده اجرای قانون با نام عضو تیم اجرای قانون مطابقت دارد.عضو تیم اجرای قانون نمی تواند محتوای ضبط شده را حذف کند.همه فیلم و صوت اجرای قانون

به مقر تیم اجرای قانون بازگردانده خواهد شد.اعضای تیم اجرای قانون خط مقدم به تدریج به حالت اجرای قانون "یک نفر ، ضبط فیلم کامل و نظارت دقیق" پی خواهند برد.

استفاده از ضبط کننده اجرای قانون نه تنها یک مکمل م effectiveثر در جمع آوری شواهد مجازات پرونده ای است ، بلکه باعث ارتقا personnel پرسنل اجرای قانون برای تنظیم قانون ، تحقق نظارت مضاعف بر فعالیت های غیرقانونی و فعالیت های اجرای قانون و نشانه گذاری پیشرفت استاندارد سازی و استاندارد سازی اجرای قانون.یک قدم جدید

در حال حاضر ، مأموران اجرای قانون تیم اجرای قانون راهنمایی و رانندگی شهرداری پی در پی استفاده از ضبط کننده های اجرای قانون را در بازرسی های اجرای قانون آغاز کرده اند.با توجه به بازخورد برخی از اعضای تیم: ضبط کننده اجرای قانون دارای اثر استفاده خوب ، سوابق تصویر واضح است و جمع آوری و اصلاح شواهد بسیار راحت است.این نقش مثبتی در تحقق اجرای قانون استاندارد ، منصفانه و متمدنانه و محافظت از پرسنل اجرای قانون و حقوق و منافع قانونی طرفین دارد.

در مرحله بعدی ، تیم اجرای قانون راهنمایی و رانندگی شهرداری استفاده و مدیریت تجهیزات اجرای قانون را به عنوان نقطه شروع قدرتمندی در نظر می گیرند و به طور منظم در مورد استفاده از تجهیزات اجرای قانون گزارش می دهند ، تا استاندارد سازی و استاندارد سازی ساخت ایستگاه های اصلی ترافیک.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.