پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد آموزش استفاده و مدیریت ضبط کننده های انتظامی
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

آموزش استفاده و مدیریت ضبط کننده های انتظامی

2023-01-30

آخرین اخبار شرکت در مورد آموزش استفاده و مدیریت ضبط کننده های انتظامی

به منظور اجرای کامل الزامات کمیته حزب اداره امنیت عمومی شهرداری لیائوچنگ در مورد استقرار کار "سه تلاش"، بهبود بیشتر کیفیت و کارایی اجرای قانون، تقویت بیشتر آگاهی از مسئولیت اجرای قانون استاندارد پلیس، و به طور کامل مسئولیت های جدید و اقدامات جدید تقویت پلیس توسط قانون را به نمایش بگذارد، در صبح روز 18 ژانویه، دفتر امنیت عمومی شهرداری لینکینگ اولین درس از آموزش اجرای قانون 2023 - جلسه آموزشی استفاده و مدیریت قانون را برگزار کرد. ضبط کننده های اجراییاین دوره آموزشی توسط چنگ آیهوا، عضو کمیته حزب و رئیس تیم حقوقی برگزار شد و تمامی پلیس کمکی غیرنظامی یگان های انتظامی خط مقدم در جلسه حضور داشتند.

در جلسه آموزشی، چنگ آیهوا همه را راهنمایی کرد تا محتوای مربوط به مقررات مربوط به کار ضبط ویدیویی و صوتی اجرای قانون در محل توسط ارگان‌های امنیت عمومی و مسائل مربوط به کاربرد قانونی مربوطه را بیاموزند و روش‌های عملیاتی را توضیح دهد. استفاده، ذخیره سازی و دفع اطلاعات ضبط کننده انتظامی برای پلیس کمکی غیرنظامی در محل و همچنین نحوه استفاده از ضبط کننده انتظامی برای جمع آوری دقیق اطلاعات صوتی و تصویری در فعالیت های انتظامی، در عین حال الزامات خاصی نیز وجود دارد. برای استفاده روزانه و مدیریت ضبط کننده اجرای قانون قرار داده شده است.با رعایت دقیق اصل "چه کسی دریافت می کند، چه کسی استفاده می کند، چه کسی مسئول است" در نگهداری و استفاده از ضبط کننده اجرای قانون به خوبی انجام دهید و محتوای اطلاعات را کاملاً محرمانه نگه دارید.آگاهی مجریان قانون را بیشتر بهبود ببخشید، اهمیت و ضرورت استفاده از ضبط‌کننده‌های اجرای قانون را عمیقاً تشخیص دهید، قاطعانه به پدیده «پوشیدن اما استفاده نکردن» پایان دهید و واقعاً نقش استاندارد شده ضبط‌کننده‌های اجرای قانون را کامل کنید. در اجرای قانون

از طریق این آموزش، همه کارآموزان با دقت بیشتری مشخصات عملیات و مراحل ضبط ویدئویی و صوتی را در کل فرآیند اجرای قانون درک کردند و پایه ای محکم برای انجام کار خوب در ضبط کل روند اجرای قانون و بهتر انجام شد. حمایت از حقوق و منافع مشروع مردم، پلیس مجری قانون و پلیس کمکی.

در مرحله بعد، اداره امنیت عمومی شهرداری لینکینگ، آموزش و آموزش استاندارد شده را در زمینه اجرای قانون به صورت عادی انجام خواهد داد، سواد حقوقی و مهارت های حرفه ای پلیس و پلیس کمکی را به طور جامع بهبود می بخشد، برای دستیابی به شفافیت اطلاعات اجرای قانون تلاش می کند، ردپایی را به جا می گذارد. روند اجرای قانون، و تصمیمات قانونی و مؤثر اجرای قانون، و به طور موثر سطح اجرای قانون و رضایت اجتماعی تیم امنیت عمومی Linqing را بهبود بخشد.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.