پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد استفاده از دوربین های بدنه با وضوح بالا برای بهبود نظارت شهر
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

استفاده از دوربین های بدنه با وضوح بالا برای بهبود نظارت شهر

2022-10-27

آخرین اخبار شرکت در مورد استفاده از دوربین های بدنه با وضوح بالا برای بهبود نظارت شهر

به منظور بهبود مؤثر سطح نظارت بر بازار و اجرای قانون و افزایش اعتبار مجریان قانون، اخیراً، دفتر نظارت بر بازار و اداره یک منطقه در شانشی، ضبط‌کننده‌های کار در محل را به طور یکسان برای بخش‌های مجری قانون و نظارت تجهیز کرده است. برای ترویج بیشتر حرفه ای سازی، استانداردسازی و قانونی سازی کار نظارت بر بازار.

 

دستگاه ضبط کار در محل مجهز به دفتر نظارت شهرداری استان شانشی می تواند ضبط صوتی و تصویری پویا و ثابت صحنه اجرای قانون را انجام دهد.عملکردهایی مانند موقعیت یابی GPS، نور مادون قرمز داخلی، عکسبرداری در هر شرایط آب و هوایی و پخش در محل را یکپارچه می کند.دارای ویژگی های قابل حمل، عملکرد آسان، پیکسل بالا، ظرفیت زیاد و غیره است. داده های تصویر گرفته شده دارای کد زمانی هستند.هنگامی که مأموران مجری قانون آن را روی اپولت می پوشند، می تواند فرآیند اجرای قانون را به صورت دیجیتالی به موقع، جامع و دقیق ثبت کند.نقش «سه گانه» حفظ حقوق و منافع مشروع مأموران و احزاب مجری قانون و ارتقای کیفیت اجرای قانون.

 

رهبران اداره نظارت شهرداری Shaanxi اظهار داشتند که اداره نظارت و اداره بازار باید ضبط کننده کار در محل را هنگام پذیرش شکایات، بررسی و به دست آوردن شواهد، بیرون رفتن برای اجرای قانون و میانجیگری در اختلافات مصرف کننده فعال کند.گرفتن عکس و سایر عملکردها، جمع آوری شواهد، بازگرداندن صحنه اجرای قانون، کاهش خطرات اجرای قانون، اطمینان از اجرای قانون منصفانه و شفاف، و به رسمیت شناختن بیشتر اجرای قانون توسط توده ها.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.