پیام فرستادن
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > اخبار شرکت در مورد چرا تلفن های همراه نمی توانند جایگزین دوربین های بدن شوند؟
مناسبت ها
با ما تماس بگیرید
86-755-29571355
اکنون تماس بگیرید

چرا تلفن های همراه نمی توانند جایگزین دوربین های بدن شوند؟

2022-02-15

آخرین اخبار شرکت در مورد چرا تلفن های همراه نمی توانند جایگزین دوربین های بدن شوند؟

اگرچه عملکرد تلفن همراه از دوربین پلیس بادی قوی تر است، اما نمی تواند جایگزین دوربین پلیس بادی شود.چرا؟از آنجایی که عملکرد دوربین بدنه پلیس عموما شامل عکاسی، فیلمبرداری، ضبط صدا و ... می شود، معمولی به نظر می رسد، اما عملکرد بسیار مهمی نیز دارد، یعنی نمی تواند تصاویر ضبط شده را ویرایش و تغییر دهد و نمی تواند تصاویر ضبط شده را حذف کند. داده های تصویری و صوتی، تصویری می توانند به طور کامل داده های موجود در محل را حفظ کنند، که نه تنها نوعی حفاظت از مردم است، بلکه محدودیت های خاصی برای پرسنل مجری قانون دارد، بنابراین می تواند به سند مهمی برای حل اختلافات مجری قانون تبدیل شود.علاوه بر این، از ضبط کننده های اجرای قانون برای جمع آوری و ضبط موقعیت های محل استفاده می شود و محیط های اجرای قانون مختلفی وجود دارد.افسران مجری قانون در فرآیند اجرای قانون مستعد دست اندازها هستند و سطح حفاظتی ضبط کننده های اجرای قانون باید به اندازه کافی بالا باشد تا بتوانند با محیط های مختلف خشن سازگار شوند.

 

دوربین بدنه پلیس SOP-15 که از یک ضبط کننده صدا، یک دوربین دیجیتال با کیفیت بالا و یک دوربین دیجیتال ادغام شده است، می تواند به افسران مجری قانون کمک کند تا صحنه را به موقع و راحت ضبط کنند و شواهد موثری را برای شناسایی و بررسی ارائه دهند. مواردسطح حفاظت به IP67 می رسد، که دارای حفاظت خوب، عملکرد ضد افت و ضد آب است، می تواند ضربه های خارجی بزرگ را تحمل کند، دید فوق العاده در شب 10 متر، و یک باتری 3200 میلی ساعتی می تواند به طور مداوم به مدت 10 ساعت ضبط کند.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب دوربین های بدن پلیس تامین کننده. حق چاپ © 2017-2024 policebody-cameras.com . تمامی حقوق محفوظ است.